xeol microsofr office word excel access powerpoint paint графика обучение офис майкрософт ворд эксель аксес повер поинт паинт программы калькулятор компьютер информатика xeol.com.ua
м. Хмельницький
     
   Головна
 
   Новини
 
   Фотогалерея
 
   Контакти
 
   Карта сайту
 

Загальна інформація
ВСТУП ДО ГІМНАЗІЇ
Міжнародна діяльність
БЕЗПЕКА ЖИТТЯ
Нацпроект «Відкритий світ»
Навчання
Матеріали для завантаження
Наукова діяльність
Виховна система
Батькам та дітям
Гостьова книга
Доступ до
публічної інформації

Пошук по сайту


Випадкове фото

Останні новини:

Навчання [118]
2019-09-05 Томчишина Т.П.

Перший урок - до майбутнього крок

Докладніше...
2019-08-30 Адміністрація

02.09.2019 о 9:30

Відбудеться свято початку нового навчального року

«Кольоровий дивограй»

 


Докладніше...
2019-05-20 Адміністрація

Гімназія №2 м. Хмельницького запрошує випускників 4-х класів на вступні випробування, які відбудуться 3 червня та 6 червня 2019 року

Докладніше...
Конкурси [290]
2019-06-04 Колісецький В.О.

Команда гімназії  №2 "Січовики" - переможці міського етапу військово-патріотичної гри "Сокіл-Джура"

Докладніше...
2019-05-20 Томчишина Т.П.

Охорона  праці в малюнках

Докладніше...
2019-05-09 Осатюк Н.А.

Вітаємо переможця ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських наукових робіт

Докладніше...
Міжнар. діяльність [35]
2018-05-19 Бесага І.Є.

Дні Європи в гімназії №2, або як євроклубівці кар'єру вибирали.

Докладніше...
2018-03-24 Бесага І.Є.

Гімназія №2 учасник фестивалю культур Європейських країн

Докладніше...
2018-02-25 Бесага І.Є.

МДЦ «Артек» радо відчинив двері для учасників Всеукраїнської учнівської конференції Асоційованих шкіл ЮНЕСКО

Докладніше...
Спорт [34]
2019-05-07 Братченко Т.

Вітаємо переможців!

Докладніше...
2019-04-26 Марцонь О.Г.

Молодь обирає здоров'я, молодь обирає життя!!!

Докладніше...
2019-02-03 Кабальська М.І.

Вітаємо наших шахістів

Докладніше...
Свята [146]
2019-09-05 Томчишина Т.П.

Кольорово-кульковий дивограй

Докладніше...
2019-06-04 Томчишина Т.П.

#Dancechildrenfest  у гімназії №2, або свято по-новому

Докладніше...
2019-06-04 Томчишина Т.П.

Пам'ятаємо - допомагаємо!

Докладніше...
Загальні [158]
2019-06-04 Мельницька І.І.

Місячник  екології та благоустрою добіг кінця

Докладніше...
2019-05-11 Нєсмєянова О.

Раптівка проти булінгу, або не будь байдужим

Докладніше...
2019-05-11 Гончар І.

Зростаємо справжніми господинями

Докладніше...
Сайт [12]
2015-11-07 admin

Середовище Scratch 2

Докладніше...
2014-09-11 s_oleg

Для 2(6)х класів середовище Scratch 1.4

Докладніше...
2012-10-09 s_oleg

Для 11Б середовище gcc

Докладніше...
Новини
 Джерело: Виховна роботаКонкурси  2012-11-29 18:11:58 

ВІТАЄМО

ФОЛЬКЛОРНИЙ  КОЛЕКТИВ «Вербиченька» гімназії №2, який  посів   І  місце у міському  конкурсі

«Перлини  душі  народної»

(керівники Білоус В.В., Лакей А.І.)

Оголошується  щира  подяка  учасникам  колективу

Ларіній Тетяні 10-В

Волуйко Альоні 10-В

Мисюк Насті 10-В

Закелвській Надії 7-В

Бабич Світлані 7-Д

Врублевській Євгенії 7-Д

Прохоренко Ользі 7-Г

Галкіній  Валерії  8-Г

Ковальчук Марині 8-А

Федюк Христині 8-А

Світаку Іллі 8-В

Толордаві Владиславу 6-Б

Зичимо  успіхів!

 
 Джерело: Мудра І.І.Конкурси  2012-11-26 12:56:25 

Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіад з української мови (літератури) та економіки

Українська мова та література   Економіка
ІІ місце - Кухарська Каріна (10-А), вчитель Мотрук О.С.   ІІ місце - Шиманський Михайло (11-Б), вчитель Чекіна Т.В.
ІІІ місце - Кмрилюк Тетяна (7-А), вчитель Дорога С.В.   ІІ місце - Винничук Михайло (10-Б), вчитель Чекіна Т.В.
ІІІ місце - Люкова Юлія (9-Б), вчитель Пашко К.О.   ІІІ місце - Пасинкова Олена (9-А), вчитель Чекіна Т.В.
ІІІ місце - Задорожна Аліна (10-А), вчитель Мотрук О.С.   ІІІ місце - Цибенко Каріна (9-А), вчитель Чекіна Т.В.
ІІІ місце - Байковська Вікторія (11-Б), Мудра І.І.    

 

 
 Джерело: виховна роботаСпорт  2012-11-24 13:40:07 

Вітаємо  команду   гімназії №2, яка   посіла  І  місце на   міських  змаганнях  з  гандболу, що відбулися  у листопаді  в  рамках  проведення   65  Спартакіади  шкіл  міста. 

Вітаємо  вчителя  фізичного  виховання  Колісецького В.О.  та  команду   гімназистів  у складі:

Люлькуна Р.  10-В

Думного О. 10-В

Нікітіна  Н. 11-Б

Яцишина М.  9-Б

Пиндика А. 9-Б

Коваль В. 9-Б

Карвацького М. 9-Г

Заболотного М. 9-Г

Сідлярського А.  7-Д

Коцмана А.  9-Г

Струбецького І. 7-В

 

                                    

 
 Джерело: Мудра І.І.Конкурси  2012-11-19 10:38:46 

Вітаємо переможців ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

І місце - Люкова Юлія (9-Б), вчитель Пашко К.О
ІІ місце - Олійник Юлія (9-Г), вчитель Дорога С.В.
ІІІ місце - Цигульов Євген (5-А), вчитель Пашко К.О.
ІІІ місце - Ковальчук Анна (5-Б), вчитель Коваль Г.А.
ІІІ місце - Думка Мирослава (6-Д), вчитель Білоус В.В.
ІІІ місце - Бориславська Віка (6-Б), вчитель Коваль Г.А.
ІІІ місце - Гончар Юля (6-Г), вчитель Рибчинська О.В.
ІІІ місце - Кмрилюк Тетяна (7-А), вчитель Дорога С.В.
ІІІ місце - Левчик Катерина (8-Б), вчитель Мотрук О.С.
ІІІ місце - Рудавська Дарина (8-Б), вчитель Дорога С.В.
ІІІ місце - Кухарська Каріна (10-А), вчитель Мотрук О.С.
ІІІ місце - Винничук Михайло-Дмитро (10-Б), вчитель Осатюк Н.А.
ІІІ місце - Герасимчук Анна (11-А), вчитель Мудра І.І.

 

 
 Джерело: Мудра І.І.Конкурси  2012-11-19 09:55:27 

Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіад з історії та біології

Історія   Біологія
ІІ місце - Грома Яна (9-Б), вчитель Футорна М.П.   ІІ місце - Грома Яна (9-Б), вчитель Тихонюк Н.С.
ІІ місце - Лепкий Владислав (8-Г), вчитель Полякова Г.П.   ІІ місце - Шиманський Михайло (11-Б), вчитель Савва О.В.
ІІ місце - Деревицька Наталія (10-А), вчитель Полякова Г.П.   ІІІ місце - Винничук Михайло (10-Б), вчитель Тихонюк Н.С.
ІІІ місце - Кошельник Вікторія (11-А), вчитель Дупляк Т.В.   ІІІ місце - Кордиш Олексій (10-Б), вчитель Тихонюк Н.С.
    ІІІ місце - Вашеняк Артем (8-А), Савва О.В.

 

 
Переглядів: 212061

Авторизація:
Логін:
Пароль:
Запам`ятати

Краща 10-ка
учнів гімназії:

за результатами олімпіад та МАН за останні
17 років
ПІБ Бали
1 Авсієвич В. 218
2 Винничук М. 128
3 Грома Я. 114
4 Мисан А. 109
4 Уткін А. 109
5 Резніков Ю. 104
6 Колган В. 80
7 Донюк Р. 78
8 Шпичко В. 77
9 Фомюк А. 76
10 Дацков Я. 75

Опитування:
 
   Ваш вік?
  до 11 років
  12-17 років
  18-23 років
  24-30 років
  31-55 років
  56-65 років
  більше 65 років


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(вчителі)
переглянути всіх
Сьогодні:
Іменинників немає

В цьому місяці будуть:
Байдич В.Г. (20.09)
Опалянчук Н.В. (21.09)


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(учні)
переглянути всіх
Сьогодні:
Левчук Ольга (7(11)-В)

В цьому місяці будуть:



Код кнопки сайту гімназії №2

Співпрацюємо з:

Міністерство освіти України

Обласний факультатив з програмування




www.olimp-sport.com.ua
© XEOL 2019
вівторок 00:23
1. 08:30 - 09:15
2. 09:25 - 10:10
3. 10:30 - 11:15
4. 11:35 - 12:20
5. 12:30 - 13:15
6. 13:30 - 14:15
7. 14:25 - 15:10