xeol microsofr office word excel access powerpoint paint графика обучение офис майкрософт ворд эксель аксес повер поинт паинт программы калькулятор компьютер информатика xeol.com.ua
м. Хмельницький
     
   Головна
 
   Новини
 
   Фотогалерея
 
   Контакти
 
   Карта сайту
 

Загальна інформація
ВСТУП ДО ГІМНАЗІЇ
Міжнародна діяльність
БЕЗПЕКА ЖИТТЯ
Нацпроект «Відкритий світ»
Навчання
Матеріали для завантаження
Наукова діяльність
Виховна система
Батькам та дітям
Гостьова книга
Доступ до
публічної інформації

Пошук по сайту


Випадкове фото

Останні новини:

Навчання [116]
2019-05-20 Адміністрація

Гімназія №2 м. Хмельницького запрошує випускників 4-х класів на вступні випробування, які відбудуться 3 червня та 6 червня 2019 року

Докладніше...
2019-03-27 Томчишина Т.П.

Тренінг для класних керівників "Мотивація. Цілепокладання. Організація діяльності класних керівників"

Докладніше...
2019-02-28 Адміністрація

Гімназія №2

з 01 квітня по 31 травня 2019 року

проводить прийом заяв

на участь у конкурсному відборі

на навчання у

1(5) класах гімназії.

зразки завдань

Докладніше...
Конкурси [290]
2019-06-04 Колісецький В.О.

Команда гімназії  №2 "Січовики" - переможці міського етапу військово-патріотичної гри "Сокіл-Джура"

Докладніше...
2019-05-20 Томчишина Т.П.

Охорона  праці в малюнках

Докладніше...
2019-05-09 Осатюк Н.А.

Вітаємо переможця ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських наукових робіт

Докладніше...
Міжнар. діяльність [35]
2018-05-19 Бесага І.Є.

Дні Європи в гімназії №2, або як євроклубівці кар'єру вибирали.

Докладніше...
2018-03-24 Бесага І.Є.

Гімназія №2 учасник фестивалю культур Європейських країн

Докладніше...
2018-02-25 Бесага І.Є.

МДЦ «Артек» радо відчинив двері для учасників Всеукраїнської учнівської конференції Асоційованих шкіл ЮНЕСКО

Докладніше...
Спорт [34]
2019-05-07 Братченко Т.

Вітаємо переможців!

Докладніше...
2019-04-26 Марцонь О.Г.

Молодь обирає здоров'я, молодь обирає життя!!!

Докладніше...
2019-02-03 Кабальська М.І.

Вітаємо наших шахістів

Докладніше...
Свята [145]
2019-06-04 Томчишина Т.П.

#Dancechildrenfest  у гімназії №2, або свято по-новому

Докладніше...
2019-06-04 Томчишина Т.П.

Пам'ятаємо - допомагаємо!

Докладніше...
2019-06-04 Томчишина Т.П.

Сто подій одного травня

Докладніше...
Загальні [158]
2019-06-04 Мельницька І.І.

Місячник  екології та благоустрою добіг кінця

Докладніше...
2019-05-11 Нєсмєянова О.

Раптівка проти булінгу, або не будь байдужим

Докладніше...
2019-05-11 Гончар І.

Зростаємо справжніми господинями

Докладніше...
Сайт [12]
2015-11-07 admin

Середовище Scratch 2

Докладніше...
2014-09-11 s_oleg

Для 2(6)х класів середовище Scratch 1.4

Докладніше...
2012-10-09 s_oleg

Для 11Б середовище gcc

Докладніше...
Новини
 Джерело: Осатюк Н.А.Конкурси  2019-01-09 10:16:47 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ І ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ УЧНІВСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ МАН!

І місце – Швець Анна, 11-Б,секція «Українська література», педагогічний керівник – Осатюк Н.А.
І місце – Сис Юлія, 11-Б, секція «Журналістика», педагогічний керівник – Томчишина Т.П.
І місце – Авсієвич Володимир, 10-А, секція, «Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту», педагогічний керівник – Савіцький О.М.
І місце – Буняк Валерія, 10-А, секція «Педагогіка», педагогічний керівник – Степанова О.В.
 
ІІ місце – Смоляр Вікторія, 11-А, секція «Мистецтвознавство», педагогічний керівник – Гуменюк Н.В.
ІІ місце – Лісова Вікторія, 11-А, секція «Німецька мова», педагогічний керівник – Антонова Л.А.
ІІ місце – Гошта Вікторія, 11-А, секція «Психологія», педагогічний керівник – Стефанцева С.А.
ІІ місце – Ковальчук Анастасія, 11-В, секція «Правознавство», педагогічний керівник – Кремінський С.Г.
ІІ місце – Василишин Максим, 11-В, секція «Зарубіжна література», педагогічний керівник – Федік Ж.Л.
ІІ місце – Білик Анастасія, 11-В, секція «Українська мова», педагогічний керівник – Федченко Т.Ф.
ІІ місце – Гринишин Марія, 11-В, секція «Загальна біологія», педагогічний керівник – Тихонюк Н.С.
ІІ місце – Марценков Олександр, 11-Г, секція «Англійська мова», педагогічний керівник – Сініцька О.Л.
ІІ місце – Любовецька Дар’я, 11-Г, секція «Мікроекономіка та макроекономіка», педагогічний керівник – Чекіна Т.В.
ІІ місце – Горностай Данило, 10-В, секція «Англійська мова», педагогічний керівник – Троцюк Т.А.
ІІ місце – Лукомська Катерина, 10-В, секція «Ветеринарія та зоотехнія», педагогічний керівник – Савва О.В.
ІІ місце – Фадєєв Антон, 9-Г, секція «Журналістика», педагогічний керівник – Білоус В.В.
ІІ місце – Соловей Марія, 9-В, секція «Агрономія», педагогічний керівник – Мисик Т.В.
 
ІІІ місце – Стецюк Інна, 10-А, секція «Мистецтвознавство», педагогічний керівник – Івасюк Т.М.
ІІІ місце – Квасниця Катерина, 10-Г, секція «Валеологія», педагогічний керівник – Савва О.В.
ІІІ місце – Войткова Анна, 10-Г, секція «Медицина», педагогічний керівник – Савва О.В.
ІІІ місце – Смоляр Вікторія, 11-А, секція «Українська мова», педагогічний керівник – Гаврілова Я.І.
ІІІ місце – Сис Юлія, 11-Б, секція «Англійська мова», педагогічний керівник – Столяр Л.Л.
ІІІ місце – Стахміч Діана, 11-Б, секція «Валеологія», педагогічний керівник – Бородій Н.І.
ІІІ місце – Любовецька Дар’я, 11-Г, секція «Теоретична фізика», педагогічний керівник – Карповець О.В.
ІІІ місце – Коржова Дар’я, 9-Б, секція «Історичне краєзнавство», педагогічний керівник – Футорна М.П.
 
 Джерело: Карпунець О.Загальні  2019-01-09 01:08:31 

Проект «Шкільний офіцер поліції» презентували у гімназії №2 м.Хмельницького

 
 Джерело: Луков А.Свята  2019-01-02 09:59:49 

Гімназисти та вчителі стали помічниками Святого Миколая

Передноворічні  дні - це час творити  маленькі дива, тому нещодавно у гімназії № 2 відбулося дві акції милосердя, на яких усі, від дорослого до малого,  стали добрими помічниками Святого Миколая, адже  добро потрібно робити своїми руками. Нехай теплі подарунки маленьким друзям з Хмельниччини і Тернополя  та  вітамінні страви  бійцям АТО зігріють серця, наповнять їх доброю надією та сподіваннями на краще. Щиро  дякуємо  усім  гімназистам та їх батькам  за  допомогу  у реалізації  благодійних акцій. Кожна  добра  справа - це крок до миру і єднання. Спасибі  усій  гімназійній родині!!! 

Помічники

 
 Джерело: Осатюк Н.А.Конкурси  2018-12-27 10:05:44 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства

ІІ м - Даньков Артем (10-В), вчитель Кремінський С.Г.

ІІ м - Свінціцька Марина (9-А), вчитель Кремінський С.Г.

ІІІ м - Смоляр Вікторія (11-А), вчитель Кремінський С.Г.

ІІІ м - Янюк Аліна (11-Б), вчитель Кремінський С.Г.

ІІІ м - Соломаха Владислав (10-Г), вчитель Кремінський С.Г.

ІІІ м - Бевза Катерина (9-Г), вчитель Кремінський С.Г.

 
 Джерело: Осатюк Н.А.Конкурси  2018-12-26 18:39:21 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики (інформаційні технології)

І м - Авсієвич Володимир (10-А), вчитель Савіцький О.М.

І м - Ковальов Владислав (10-Б), вчитель Савіцький О.М.

ІІ м - Алексеєв Михайло (10-Б), вчитель Савіцький О.М.

ІІ м - Кушнір Юлія (10-Б), вчитель Савіцький О.М.

ІІ м - Яриш Владислав (9-А), вчитель Савіцький О.М.

ІІІ м - Барабаш Артем (10-Б), вчитель Савіцький О.М.

ІІІ м - Свінціцька Марина (9-А), вчитель Савіцький О.М., Савчук О.Є

 
Переглядів: 191406

Авторизація:
Логін:
Пароль:
Запам`ятати

Краща 10-ка
учнів гімназії:

за результатами олімпіад та МАН за останні
17 років
ПІБ Бали
1 Авсієвич В. 218
2 Винничук М. 128
3 Грома Я. 114
4 Мисан А. 109
4 Уткін А. 109
5 Резніков Ю. 104
6 Колган В. 80
7 Донюк Р. 78
8 Шпичко В. 77
9 Фомюк А. 76
10 Дацков Я. 75

Опитування:
 
   Ваш вік?
  до 11 років
  12-17 років
  18-23 років
  24-30 років
  31-55 років
  56-65 років
  більше 65 років


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(вчителі)
переглянути всіх
Сьогодні:
Миколаєнко Н.Ф.

В цьому місяці будуть:
Братченко Т.В. (30.07)


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(учні)
переглянути всіх
Сьогодні:
Заярна Інна (5(9)-В)
Корчак Лаура (1(5)-Б)
Лужняк Віолетта (1(5)-Б)
Ринда Ілля (3(7)-Д)

В цьому місяці будуть:



Код кнопки сайту гімназії №2

Співпрацюємо з:

Міністерство освіти України

Обласний факультатив з програмування




www.olimp-sport.com.ua
© XEOL 2019
середа 10:46
1. 08:30 - 09:15
2. 09:25 - 10:10
3. 10:30 - 11:15
4. 11:35 - 12:20
5. 12:30 - 13:15
6. 13:30 - 14:15
7. 14:25 - 15:10