xeol microsofr office word excel access powerpoint paint графика обучение офис майкрософт ворд эксель аксес повер поинт паинт программы калькулятор компьютер информатика xeol.com.ua
м. Хмельницький
     
   Головна
 
   Новини
 
   Фотогалерея
 
   Контакти
 
   Карта сайту
 

Загальна інформація
ВСТУП ДО ГІМНАЗІЇ
Міжнародна діяльність
БЕЗПЕКА ЖИТТЯ
Нацпроект «Відкритий світ»
Навчання
Матеріали для завантаження
Наукова діяльність
Виховна система
Батькам та дітям
Гостьова книга
Доступ до
публічної інформації

Пошук по сайту


Випадкове фото

Останні новини:

Навчання [116]
2019-05-20 Адміністрація

Гімназія №2 м. Хмельницького запрошує випускників 4-х класів на вступні випробування, які відбудуться 3 червня та 6 червня 2019 року

Докладніше...
2019-03-27 Томчишина Т.П.

Тренінг для класних керівників "Мотивація. Цілепокладання. Організація діяльності класних керівників"

Докладніше...
2019-02-28 Адміністрація

Гімназія №2

з 01 квітня по 31 травня 2019 року

проводить прийом заяв

на участь у конкурсному відборі

на навчання у

1(5) класах гімназії.

зразки завдань

Докладніше...
Конкурси [290]
2019-06-04 Колісецький В.О.

Команда гімназії  №2 "Січовики" - переможці міського етапу військово-патріотичної гри "Сокіл-Джура"

Докладніше...
2019-05-20 Томчишина Т.П.

Охорона  праці в малюнках

Докладніше...
2019-05-09 Осатюк Н.А.

Вітаємо переможця ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських наукових робіт

Докладніше...
Міжнар. діяльність [35]
2018-05-19 Бесага І.Є.

Дні Європи в гімназії №2, або як євроклубівці кар'єру вибирали.

Докладніше...
2018-03-24 Бесага І.Є.

Гімназія №2 учасник фестивалю культур Європейських країн

Докладніше...
2018-02-25 Бесага І.Є.

МДЦ «Артек» радо відчинив двері для учасників Всеукраїнської учнівської конференції Асоційованих шкіл ЮНЕСКО

Докладніше...
Спорт [34]
2019-05-07 Братченко Т.

Вітаємо переможців!

Докладніше...
2019-04-26 Марцонь О.Г.

Молодь обирає здоров'я, молодь обирає життя!!!

Докладніше...
2019-02-03 Кабальська М.І.

Вітаємо наших шахістів

Докладніше...
Свята [145]
2019-06-04 Томчишина Т.П.

#Dancechildrenfest  у гімназії №2, або свято по-новому

Докладніше...
2019-06-04 Томчишина Т.П.

Пам'ятаємо - допомагаємо!

Докладніше...
2019-06-04 Томчишина Т.П.

Сто подій одного травня

Докладніше...
Загальні [158]
2019-06-04 Мельницька І.І.

Місячник  екології та благоустрою добіг кінця

Докладніше...
2019-05-11 Нєсмєянова О.

Раптівка проти булінгу, або не будь байдужим

Докладніше...
2019-05-11 Гончар І.

Зростаємо справжніми господинями

Докладніше...
Сайт [12]
2015-11-07 admin

Середовище Scratch 2

Докладніше...
2014-09-11 s_oleg

Для 2(6)х класів середовище Scratch 1.4

Докладніше...
2012-10-09 s_oleg

Для 11Б середовище gcc

Докладніше...
Новини
 Джерело: АдміністраціяСвята  2017-01-28 06:58:23 

МІСТ ЄДНАННЯ 

У рамках державного свята Дня Соборності і Свободи України  у гімназії №2 провели чергову скайп-конференцію. На розмову в он-лайн режимі гімназисти знову запросили школярів з міста Старобільськ Луганської області.

 
 Джерело: Осатюк Н.А.Конкурси  2017-01-25 06:38:26 

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з географії, української та російської мов

 

географія

ІІ місце - Марченко Максим (9-Г), учитель - Чекіна Т.В.

ІІІ місце - Зінькова Світлана (11-В), учитель - Чекіна Т.В.

 

українська мова

ІІІ місце - Бориславська Вікторія (10-В), учитель - Білоус В.В.

 

російська мова 

І місце - Мисан Анжеліка (11-В), учитель - Рожкова О.П.

 
 Джерело: Осатюк Н.А.Конкурси  2017-01-18 06:49:48 

Вітаємо переможця ІІІ етапу

Всеукраїнської олімпіади з математики

учня  7-Г класу

Степанова Тараса (ІІІ місце)!

Вчитель - Кузенна В.О.

 
 Джерело: Осатюк Н.А.Конкурси  2016-12-26 10:15:49 

ВІТАЄМО

переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських наукових робіт!

Відділення літературознавства, фольклористики, мистецтвознавства Мисан Анжеліка 11-В Осатюк Н.А. І
Суховірська Анастасія 9-В Івасюк Т.М. ІІ
Гаркавлюк Юлія 11-Б Кравчук С.В. ІІІ
Юрчак Каріна 10-В Коцюба О.В. ІІІ
Відділення хімії та біології Килимчук Єлізавета 11-В Савва О.В. І
Бородій Оксана 9-А Бородій Н.І. ІІ
Мариняк Владислав 9-В Тхонюк Н.С. ІІІ
Відділення фізики і астрономії Андрушко Анастасія 11-В Карповець О.І. І
Відділення математики Любовецька Дар’я 9-А Усова А.С. ІІ
Антошевська Діана 9-Б Усова А.С. ІІІ
Відділення філософії та суспільствознавства Шведюк Валерія 11-А Томчиина Т.П. ІІ
Крайдуба Вікторія 11-А Степанова О.В. ІІІ
Відділення наук про землю Зінькова Світлана 11-В Чекіна Т.В. ІІ
Потурняк Анастасія 10-А Мельницька І.І. ІІІ
Відділення екології та аграрних наук Суховірська Анастасія 9-В Тихонюк Н.С. ІІ
Відділення мовознавства Федчук Олена 10-А Бєлавіна Т.М. ІІІ
Хіміч Катерина 11-В Заклевська О.І. ІІІ
Білик Анастасія 9-В Івасюк Т.М. ІІІ
Кирилюк Тетяна 11-Б Кравчук С.В. ІІІ
Відділення економіки Зінькова Світлана 11-В Чекіна Т.В. ІІІ

 

 
 Джерело: Осатюк Н.А.Конкурси  2016-12-18 20:08:25 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики (інформаційні технології), правознавства та економіки

 

Інформатика (інформаційні технології)

Учень Диплом Клас Вчитель
Авсієвич Володимир І 8-Б Савіцький О.М.
Шпичко Анастасія І 11-В Савіцький О.М.
Барабаш Артем ІІ 8-В Савіцький О.М.
Алексеєв Михайло ІІ 8-В Савіцький О.М.
Ковальов Владислав ІІ 8-В Савіцький О.М.
Козловська Марія ІІ 10-А Савіцький О.М.
Бойко Анастасія ІІІ 8-В Савіцький О.М.

 

Правознавство

  
Учень Диплом Клас Вчитель
Іванюра Роман І 10-Б Кремінський С.Г.
Алдобаєва Олександра ІІ 10-В  Кремінський С.Г.
Бабич Світлана ІІ 11-А Кремінський С.Г.
Федчук Олена ІІ 10-А Кремінський С.Г.
Марченко Максим ІІІ 9-Г Кремінський С.Г.
Янюк Аліна ІІІ 9-Б Кремінський С.Г.

 

Економіка

  
Учень Диплом Клас Вчитель
Андрушко Анастасія ІІ 11-В  Чекіна Т.В.
Бойко В'ячеслав ІІ 11-В Чекіна Т.В.
Романюк Надія ІІ 10-А Чекіна Т.В.
Зінькова Світлана ІІІ 11-В Чекіна Т.В.

 

 
Переглядів: 179491

Авторизація:
Логін:
Пароль:
Запам`ятати

Краща 10-ка
учнів гімназії:

за результатами олімпіад та МАН за останні
17 років
ПІБ Бали
1 Авсієвич В. 218
2 Винничук М. 128
3 Грома Я. 114
4 Мисан А. 109
4 Уткін А. 109
5 Резніков Ю. 104
6 Колган В. 80
7 Донюк Р. 78
8 Шпичко В. 77
9 Фомюк А. 76
10 Дацков Я. 75

Опитування:
 
   Ваш вік?
  до 11 років
  12-17 років
  18-23 років
  24-30 років
  31-55 років
  56-65 років
  більше 65 років


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(вчителі)
переглянути всіх
Сьогодні:
Кабальська М.І.

В цьому місяці будуть:
Думна І.А. (30.06)


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(учні)
переглянути всіх
Сьогодні:
Даньков Артем (6(10)-Б)
Комаренець Анастасія (1(5)-А)

В цьому місяці будуть:



Код кнопки сайту гімназії №2

Співпрацюємо з:

Міністерство освіти України

Обласний факультатив з програмування




www.olimp-sport.com.ua
© XEOL 2019
середа 05:53
1. 08:30 - 09:15
2. 09:25 - 10:10
3. 10:30 - 11:15
4. 11:35 - 12:20
5. 12:30 - 13:15
6. 13:30 - 14:15
7. 14:25 - 15:10