xeol microsofr office word excel access powerpoint paint графика обучение офис майкрософт ворд эксель аксес повер поинт паинт программы калькулятор компьютер информатика xeol.com.ua
г. Хмельницкий
     
   Главня
 
   Новости
 
   Фотогалерея
 
   Контакты
 
   Карта сайта
 

Загальна інформація
ВСТУП ДО ГІМНАЗІЇ
Міжнародна діяльність
БЕЗПЕКА ЖИТТЯ
Нацпроект «Відкритий світ»
Навчання
Матеріали для завантаження
Наукова діяльність
Виховна система
Батькам та дітям
Гостьова книга
Доступ до
публічної інформації

Пошук по сайту


Випадкове фото

Останні новини:

Навчання [123]
2019-10-10 Ye.ua

У просторі думок

Докладніше...
2019-10-10 Бесага І.Є.

фотоконкурс "Хмельницький крізь фотооб’єктив"

Докладніше...
2019-10-10 Бесага І.Є.

ОСІННІЙ БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК

Докладніше...
Конкурси [291]
2019-10-18 Осатюк Н.А.

Перший етап предметних олімпіад

з 1 по 23 жовтня 2019

Докладніше...
2019-06-04 Колісецький В.О.

Команда гімназії  №2 "Січовики" - переможці міського етапу військово-патріотичної гри "Сокіл-Джура"

Докладніше...
2019-05-20 Томчишина Т.П.

Охорона  праці в малюнках

Докладніше...
Міжнар. діяльність [35]
2018-05-19 Бесага І.Є.

Дні Європи в гімназії №2, або як євроклубівці кар'єру вибирали.

Докладніше...
2018-03-24 Бесага І.Є.

Гімназія №2 учасник фестивалю культур Європейських країн

Докладніше...
2018-02-25 Бесага І.Є.

МДЦ «Артек» радо відчинив двері для учасників Всеукраїнської учнівської конференції Асоційованих шкіл ЮНЕСКО

Докладніше...
Спорт [35]
2019-10-07 Миринюк В.М.

Спортивним і здоровим бути модно

Докладніше...
2019-05-07 Братченко Т.

Вітаємо переможців!

Докладніше...
2019-04-26 Марцонь О.Г.

Молодь обирає здоров'я, молодь обирає життя!!!

Докладніше...
Свята [147]
2019-10-07 Удра Н.Д.

А вчителі  найактивніші  в нас!

Докладніше...
2019-09-05 Томчишина Т.П.

Кольорово-кульковий дивограй

Докладніше...
2019-06-04 Томчишина Т.П.

#Dancechildrenfest  у гімназії №2, або свято по-новому

Докладніше...
Загальні [159]
2019-10-18 Адміністрація
Звіт директора
 
 
Докладніше...
2019-06-04 Мельницька І.І.

Місячник  екології та благоустрою добіг кінця

Докладніше...
2019-05-11 Нєсмєянова О.

Раптівка проти булінгу, або не будь байдужим

Докладніше...
Сайт [12]
2015-11-07 admin

Середовище Scratch 2

Докладніше...
2014-09-11 s_oleg

Для 2(6)х класів середовище Scratch 1.4

Докладніше...
2012-10-09 s_oleg

Для 11Б середовище gcc

Докладніше...
Новини
 Источник: Мудра І.І.Конкурси  2012-11-26 12:56:25 

Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіад з української мови (літератури) та економіки

Українська мова та література   Економіка
ІІ місце - Кухарська Каріна (10-А), вчитель Мотрук О.С.   ІІ місце - Шиманський Михайло (11-Б), вчитель Чекіна Т.В.
ІІІ місце - Кмрилюк Тетяна (7-А), вчитель Дорога С.В.   ІІ місце - Винничук Михайло (10-Б), вчитель Чекіна Т.В.
ІІІ місце - Люкова Юлія (9-Б), вчитель Пашко К.О.   ІІІ місце - Пасинкова Олена (9-А), вчитель Чекіна Т.В.
ІІІ місце - Задорожна Аліна (10-А), вчитель Мотрук О.С.   ІІІ місце - Цибенко Каріна (9-А), вчитель Чекіна Т.В.
ІІІ місце - Байковська Вікторія (11-Б), Мудра І.І.    

 

 
 Источник: виховна роботаСпорт  2012-11-24 13:40:07 

Вітаємо  команду   гімназії №2, яка   посіла  І  місце на   міських  змаганнях  з  гандболу, що відбулися  у листопаді  в  рамках  проведення   65  Спартакіади  шкіл  міста. 

Вітаємо  вчителя  фізичного  виховання  Колісецького В.О.  та  команду   гімназистів  у складі:

Люлькуна Р.  10-В

Думного О. 10-В

Нікітіна  Н. 11-Б

Яцишина М.  9-Б

Пиндика А. 9-Б

Коваль В. 9-Б

Карвацького М. 9-Г

Заболотного М. 9-Г

Сідлярського А.  7-Д

Коцмана А.  9-Г

Струбецького І. 7-В

 

                                    

 
 Источник: Мудра І.І.Конкурси  2012-11-19 10:38:46 

Вітаємо переможців ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

І місце - Люкова Юлія (9-Б), вчитель Пашко К.О
ІІ місце - Олійник Юлія (9-Г), вчитель Дорога С.В.
ІІІ місце - Цигульов Євген (5-А), вчитель Пашко К.О.
ІІІ місце - Ковальчук Анна (5-Б), вчитель Коваль Г.А.
ІІІ місце - Думка Мирослава (6-Д), вчитель Білоус В.В.
ІІІ місце - Бориславська Віка (6-Б), вчитель Коваль Г.А.
ІІІ місце - Гончар Юля (6-Г), вчитель Рибчинська О.В.
ІІІ місце - Кмрилюк Тетяна (7-А), вчитель Дорога С.В.
ІІІ місце - Левчик Катерина (8-Б), вчитель Мотрук О.С.
ІІІ місце - Рудавська Дарина (8-Б), вчитель Дорога С.В.
ІІІ місце - Кухарська Каріна (10-А), вчитель Мотрук О.С.
ІІІ місце - Винничук Михайло-Дмитро (10-Б), вчитель Осатюк Н.А.
ІІІ місце - Герасимчук Анна (11-А), вчитель Мудра І.І.

 

 
 Источник: Мудра І.І.Конкурси  2012-11-19 09:55:27 

Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіад з історії та біології

Історія   Біологія
ІІ місце - Грома Яна (9-Б), вчитель Футорна М.П.   ІІ місце - Грома Яна (9-Б), вчитель Тихонюк Н.С.
ІІ місце - Лепкий Владислав (8-Г), вчитель Полякова Г.П.   ІІ місце - Шиманський Михайло (11-Б), вчитель Савва О.В.
ІІ місце - Деревицька Наталія (10-А), вчитель Полякова Г.П.   ІІІ місце - Винничук Михайло (10-Б), вчитель Тихонюк Н.С.
ІІІ місце - Кошельник Вікторія (11-А), вчитель Дупляк Т.В.   ІІІ місце - Кордиш Олексій (10-Б), вчитель Тихонюк Н.С.
    ІІІ місце - Вашеняк Артем (8-А), Савва О.В.

 

 
 Источник: Мудра І.І.Конкурси  2012-11-12 20:24:42 

Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіад з екології та математики

Екологія

ІІ місце - Нікуліна Катерина (10-В), вчитель Бородій Н.І.

ІІІ місце - Кордиш Олексій (10-Б) Бородій Н.І.

 

Математика

І місце - Петров Денис (7-А), вчитель Гесаль А.В.

ІІІ місце - Вашеняк Артем (8-А), вчитель Приходько І.О.

ІІІ місце - Бевза Дмитро (8-Б), вчитель Усова А.С.

 

 
Просмотров: 224854

Авторизация:
Логин:
Пароль:
Запомнить

Краща 10-ка
учнів гімназії:

за результатами олімпіад та МАН за останні
17 років
ПІБ Бали
1 Авсієвич В. 218
2 Винничук М. 128
3 Грома Я. 114
4 Мисан А. 109
4 Уткін А. 109
5 Резніков Ю. 104
6 Колган В. 80
7 Донюк Р. 78
8 Шпичко В. 77
9 Фомюк А. 76
10 Дацков Я. 75

Опрос:
 
   Ваш вік?
  до 11 років
  12-17 років
  18-23 років
  24-30 років
  31-55 років
  56-65 років
  більше 65 років


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(вчителі)
переглянути всіх
Сьогодні:
Іменинників немає

В цьому місяці будуть:
Іменинників немає


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(учні)
переглянути всіх
Сьогодні:
Бандирська Катерина (4(8)-В)

В цьому місяці будуть:



Код кнопки сайту гімназії №2

Співпрацюємо з:

Міністерство освіти України

Обласний факультатив з програмування




www.olimp-sport.com.ua
© XEOL 2019
неділя 07:50