xeol microsofr office word excel access powerpoint paint графика обучение офис майкрософт ворд эксель аксес повер поинт паинт программы калькулятор компьютер информатика xeol.com.ua
г. Хмельницкий
     
   Главня
 
   Новости
 
   Фотогалерея
 
   Контакты
 
   Карта сайта
 

Загальна інформація
ВСТУП ДО ГІМНАЗІЇ
Міжнародна діяльність
БЕЗПЕКА ЖИТТЯ
Нацпроект «Відкритий світ»
Навчання
Матеріали для завантаження
Наукова діяльність
Виховна система
Батькам та дітям
Гостьова книга
Доступ до
публічної інформації

Пошук по сайту


Випадкове фото

Останні новини:

Навчання [125]
2019-12-06 Осатюк Н.А.

Формуймо позитивне ставлення  до навчання

Докладніше...
2019-10-28 Гесаль А.В.

Майбутнє  за STEM-освітою

Докладніше...
2019-10-10 Ye.ua

У просторі думок

Докладніше...
Конкурси [315]
2020-02-17 Осатюк Н.А.

Вітаємо переможців ІІІ-го етапу олімпіади з інформаційних технологій

Докладніше...
2020-02-13 Осатюк Н.А.

Вітаємо переможців ІІІ-го етапу олімпіади з інформатики

Докладніше...
2020-02-13 Адміністрація

Мрії здійснилися, або команда «Віват, Хмельницький» поїде до Верховної Ради України

Докладніше...
Міжнар. діяльність [35]
2018-05-19 Бесага І.Є.

Дні Європи в гімназії №2, або як євроклубівці кар'єру вибирали.

Докладніше...
2018-03-24 Бесага І.Є.

Гімназія №2 учасник фестивалю культур Європейських країн

Докладніше...
2018-02-25 Бесага І.Є.

МДЦ «Артек» радо відчинив двері для учасників Всеукраїнської учнівської конференції Асоційованих шкіл ЮНЕСКО

Докладніше...
Спорт [36]
2019-10-28 Адміністрація

Збулася мрія: гімназисти мають новий стадіон!!!

Докладніше...
2019-10-07 Миринюк В.М.

Спортивним і здоровим бути модно

Докладніше...
2019-05-07 Братченко Т.

Вітаємо переможців!

Докладніше...
Свята [153]
2020-02-13 Адміністрація

Як гімназисти взимку самоврядували

Докладніше...
2020-01-15 Адміністарція

січня

17:00

Вечір зустрічі з випускниками

Докладніше...
2020-01-15 Степанова О.В.

Майбутні журналісти

Докладніше...
Загальні [168]
2020-02-13 Кремінський С.Г.

А ти хочеш стати поліцейським?

Докладніше...
2020-01-15 Полякова Г.Т.

У гімназії відбулася акція  «Українська хустина»

Докладніше...
2020-01-15 Томчишина Т.П.

Пам'ятаймо своїх Героїв

Докладніше...
Сайт [12]
2015-11-07 admin

Середовище Scratch 2

Докладніше...
2014-09-11 s_oleg

Для 2(6)х класів середовище Scratch 1.4

Докладніше...
2012-10-09 s_oleg

Для 11Б середовище gcc

Докладніше...
Новини
 Источник: Мудра І.І.Конкурси  2012-11-19 09:55:27 

Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіад з історії та біології

Історія   Біологія
ІІ місце - Грома Яна (9-Б), вчитель Футорна М.П.   ІІ місце - Грома Яна (9-Б), вчитель Тихонюк Н.С.
ІІ місце - Лепкий Владислав (8-Г), вчитель Полякова Г.П.   ІІ місце - Шиманський Михайло (11-Б), вчитель Савва О.В.
ІІ місце - Деревицька Наталія (10-А), вчитель Полякова Г.П.   ІІІ місце - Винничук Михайло (10-Б), вчитель Тихонюк Н.С.
ІІІ місце - Кошельник Вікторія (11-А), вчитель Дупляк Т.В.   ІІІ місце - Кордиш Олексій (10-Б), вчитель Тихонюк Н.С.
    ІІІ місце - Вашеняк Артем (8-А), Савва О.В.

 

 
 Источник: Мудра І.І.Конкурси  2012-11-12 20:24:42 

Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіад з екології та математики

Екологія

ІІ місце - Нікуліна Катерина (10-В), вчитель Бородій Н.І.

ІІІ місце - Кордиш Олексій (10-Б) Бородій Н.І.

 

Математика

І місце - Петров Денис (7-А), вчитель Гесаль А.В.

ІІІ місце - Вашеняк Артем (8-А), вчитель Приходько І.О.

ІІІ місце - Бевза Дмитро (8-Б), вчитель Усова А.С.

 

 
 Источник: Мудра І.І.Конкурси  2012-11-05 09:15:22 

Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіади з географії та фізики

Географія

 

Фізика

І місце – Грома Яна (9-Б), вчитель Мельницька І.І.

ІІ місце – Винничук Михайло-Дмитро  (10-Б), вчитель Чекіна Т.В.

ІІІ місце – Пасинкова Олена (9А), вчитель Чекіна Т.В.

ІІІ місце – Вашеняк Артем (8-А), вчитель Мельницька І.І.

 

ІІ місце – Гандзюк  Юрій  (11 –Б), вчитель Карповець О.В.

ІІ місце- Винничук Михайло-Дмитро  (10-Б), вчитель Карповець О.В.

ІІ місце – Павлюк Вадим  (9-А), вчитель Карповець О.В.

ІІІ місце – Пасинкова Олена (9-А), вчитель Карповець О.В.

ІІІ місце – Атаманчук  Тетяна ( 9- Б), вчитель Літвінова С.П.

ІІІ місце – Бевза Дмитро ( 8-Б), вчитель Карповець О.В.

ІІІ місце – Галкіна Валерія ( 8-Г), вчитель Карповець О.В.

ІІІ місце – Персіянова-Гаврилюк Ольга ( 7-Д), вчитель Карповець О.В.

III місце – Шведюк Валерія (7-Г), вчитель Карповець О.В.

 

 
 Источник: АдміністраціяКонкурси  2012-10-17 17:38:16 

конкурс комп’ютерної графіки та анімації

Для участі у обласному заочному конкурсі комп’ютерної графіки та анімації запрошуються школярі та учні комп'ютерних гуртків позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, гімназій, ліцеїв та навчально-виховних комплексів, які знайомі з новими інформаційними технологіями і здатні створювати графічні та анімаційні роботи віком до 18 років.

Роботи подавати відповідно до Положення про обласний заочний конкурс комп’ютерної графіки та анімації до 26 жовтня 2012 року на електронну адресу: animation@i.ua

Заявки на участь у обласному заочному конкурсі комп’ютерної графіки та анімації подаються на електронну адресу: hocnttym@ukrpost.ua.

 
 Источник: Мудра І.І.Конкурси  2012-10-13 11:11:50 

Наказ "Про внесення змін до наказу від 05.09.2012 р.№ 549-но «Про проведення учнівських олімпіад з базових навчальних предметів у 2012/2013 навчальному році» від 8 жовтня 2012 р. № 616-но olimp-1.z-zm-nami-doc.zip

Рекомендації - olmpadi-metod.-rekomend.zip

ІІ етап (районні, міські олiмпiади) – листопад-грудень 2012 р.

географія 03.11.12
фізика 04.11.12
математика 10.11.12
екологія 11.11.12
історія 17.11.12
біологія 18.11.12
українська мова і література 24.11.12
економіка 25.11.12
іноземні мови 01.12.12
хімія 02.12.12
трудове навчання 08.12.12
інформатика 09.12.12
правознавство 15.12.12
російська мова і література; астрономія 16.12.12
інформаційні технології, педагогіка і психологія 22.12.12
фізична культура 23.12.12

 

 
Просмотров: 273169

Авторизация:
Логин:
Пароль:
Запомнить

Краща 10-ка
учнів гімназії:

за результатами олімпіад та МАН за останні
18 років
ПІБ Бали
1 Авсієвич В. 256
2 Винничук М. 128
3 Грома Я. 114
4 Мисан А. 109
4 Уткін А. 109
5 Резніков Ю. 104
6 Колган В. 80
7 Донюк Р. 78
8 Шпичко В. 77
9 Фомюк А. 76
10 Дацков Я. 75

Опрос:
 
   Ваш вік?
  до 11 років
  12-17 років
  18-23 років
  24-30 років
  31-55 років
  56-65 років
  більше 65 років


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(вчителі)
переглянути всіх
Сьогодні:
Іменинників немає

В цьому місяці будуть:
Іменинників немає


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(учні)
переглянути всіх
Сьогодні:
Величко Євген (5(9)-В)
Коцемир Іліан (1(5)-Д)
Мальчик Назар (2(6)-Г)
Ольшанський Євгеній (4(8)-Д)

В цьому місяці будуть:



Код кнопки сайту гімназії №2

Співпрацюємо з:

Міністерство освіти України

Обласний факультатив з програмування




www.olimp-sport.com.ua
© XEOL 2020
вівторок 17:38
1. 08:30 - 09:15
2. 09:25 - 10:10
3. 10:30 - 11:15
4. 11:35 - 12:20
5. 12:30 - 13:15
6. 13:30 - 14:15
7. 14:25 - 15:10