xeol microsofr office word excel access powerpoint paint графика обучение офис майкрософт ворд эксель аксес повер поинт паинт программы калькулятор компьютер информатика xeol.com.ua
г. Хмельницкий
     
   Главня
 
   Новости
 
   Фотогалерея
 
   Контакты
 
   Карта сайта
 

Загальна інформація
ВСТУП ДО ГІМНАЗІЇ
Міжнародна діяльність
БЕЗПЕКА ЖИТТЯ
Нацпроект «Відкритий світ»
Навчання
Матеріали для завантаження
Наукова діяльність
Виховна система
Батькам та дітям
Гостьова книга
Доступ до
публічної інформації

Пошук по сайту


Випадкове фото

Останні новини:

Навчання [125]
2019-12-06 Осатюк Н.А.

Формуймо позитивне ставлення  до навчання

Докладніше...
2019-10-28 Гесаль А.В.

Майбутнє  за STEM-освітою

Докладніше...
2019-10-10 Ye.ua

У просторі думок

Докладніше...
Конкурси [311]
2020-01-15 Стефанцева С.А.

Вітаємо команду  учнів «Віват Хмельницький»

Докладніше...
2020-01-15 Креміснький С.Г.

Юні краєзнавці вдруге поспіль здобули перемогу у загальноміському турнірі «Місто-діти-влада»

Докладніше...
2020-01-15 Кремінський С.Г.

Юні правознавці

Докладніше...
Міжнар. діяльність [35]
2018-05-19 Бесага І.Є.

Дні Європи в гімназії №2, або як євроклубівці кар'єру вибирали.

Докладніше...
2018-03-24 Бесага І.Є.

Гімназія №2 учасник фестивалю культур Європейських країн

Докладніше...
2018-02-25 Бесага І.Є.

МДЦ «Артек» радо відчинив двері для учасників Всеукраїнської учнівської конференції Асоційованих шкіл ЮНЕСКО

Докладніше...
Спорт [36]
2019-10-28 Адміністрація

Збулася мрія: гімназисти мають новий стадіон!!!

Докладніше...
2019-10-07 Миринюк В.М.

Спортивним і здоровим бути модно

Докладніше...
2019-05-07 Братченко Т.

Вітаємо переможців!

Докладніше...
Свята [152]
2020-01-15 Адміністарція

 

січня

Вечір зустрічі з випускниками

Докладніше...
2020-01-15 Степанова О.В.

Майбутні журналісти

Докладніше...
2019-11-21 Білоус В.В.

Гімназисти пишуть диктант національної єдності

Докладніше...
Загальні [167]
2020-01-15 Полякова Г.Т.

У гімназії відбулася акція  «Українська хустина»

Докладніше...
2020-01-15 Томчишина Т.П.

Пам'ятаймо своїх Героїв

Докладніше...
2020-01-15 Томчишина Т.П.

Школа  лідерів у гімназії №2

Докладніше...
Сайт [12]
2015-11-07 admin

Середовище Scratch 2

Докладніше...
2014-09-11 s_oleg

Для 2(6)х класів середовище Scratch 1.4

Докладніше...
2012-10-09 s_oleg

Для 11Б середовище gcc

Докладніше...
Новини
 Источник: Осатюк Н.А.Конкурси  2020-01-01 20:04:52 

Вітаємо переможців ІІ-го етапу олімпіади з інформаційних технологій

І м – Авсієвич Володимир 11-А, вчитель Савіцький О.М.

ІІ м – Ковальов Владислав 11-Б, вчитель Савіцький О.М.

ІІ м – Кущнір Юлія 11-Б, вчитель Савіцький О.М.

ІІ м – Алексеєв Михайло 11-Б, вчитель Савіцький О.М.

ІІ м – Свінціцька Марина 10-Г, вчителі Савіцький О.М., Савчук О.Є.

ІІІ м – Бублей Владислав 11-Б, вчитель Савіцький О.М.

 
 Источник: Осатюк Н.А.Конкурси  2019-12-31 20:41:09 

Вітаємо переможців ІІ-го етапу олімпіади з трудового навчання

І м – Мороз Артем 9-А, вчитель Данько В.М.

ІІ м – Войткова Анна 11-Г, вчитель Вашеняк Л.Г.

ІІ м - Коржова Оксана 8-А, вчитель Думна І.А.

 
 Источник: Осатюк Н.А.Конкурси  2019-12-31 20:11:36 

Вітаємо переможців ІІ-го етапу олімпіади з географії

І м – Бандирська Катерина 8-В, вчитель Мельницька І.І.

ІІ м – Мельничук Артем 11-В, вчитель Чекіна Т.В.

ІІ м - Гоцій Микита 11-В, вчитель Чекіна Т.В.

ІІ м - Вичавка Олександра 9-Г, вчитель Чекіна Т.В.

ІІ м - Ковзун Вікторія 9-Д, вчитель Чекіна Т.В.

ІІ м - Бубенюк Єгор 8-А, вчитель Мельницька І.І.

ІІ м - Ольшанський Євгеній 8-Д, вчитель Чекіна Т.В.

ІІІ м – Крук Дарина 10-Б, вчитель Чекіна Т.В.

ІІІ м – Бресь Надія 8-А, вчитель Мельницька І.І.

ІІІ м – Горобець Дмитро 8-В, вчитель Мельницька І.І.

ІІІ м – Мельник Богдана 8-В, вчитель Мельницька І.І.

 
 Источник: Осатюк Н.А.Конкурси  2019-12-22 13:32:25 

Вітаємо переможців ІІ-го етапу олімпіади з історії України

І м – Бандирська Катерина 8-В, вчитель Степанова О.В.

ІІ м – Ковзун Вікторія 9-Д, вчитель Полякова Г.Т.

ІІІ м – Галущак Владислав 11-Г, вчитель Степанова О.В.

ІІІ м – Попик Валерія 10-В, вчитель Байдич В.Г.

ІІІ м – Чуча Анна 9-А, вчитель Полякова Г.Т.

ІІІ м – Сиворог Олександр 8-Б, вчитель Футорна М.П

 
 Источник: Осатюк Н.А.Конкурси  2019-12-22 13:01:40 

Вітаємо переможців ІІ-го етапу олімпіади з української мови та літератури

І м – Чуча Анна 9-А, вчитель Івасюк Т.М.

І м – Бандирська Катерина 8-В, вчитель Вітковська О.С., Бородій І.Б.

ІІ м – Ковзун Вікторія 9-Д, вчитель Томчишина Т.П.

ІІІ м – Буняк Валерія 11-А, вчитель Івасюк Т.М.

ІІІ м – Степанов Тарас 10-Б, вчитель Коцюба О.В., Білоус В.В.

ІІІ м – Ковтун Христина 8-Г, вчитель Хом'як І.Я.

ІІІ м – Столярчук Юлія 7-Б, вчитель Коцюба О.В., Білоус В.В.

 
Просмотров: 261912

Авторизация:
Логин:
Пароль:
Запомнить

Краща 10-ка
учнів гімназії:

за результатами олімпіад та МАН за останні
18 років
ПІБ Бали
1 Авсієвич В. 225
2 Винничук М. 128
3 Грома Я. 114
4 Мисан А. 109
4 Уткін А. 109
5 Резніков Ю. 104
6 Колган В. 80
7 Донюк Р. 78
8 Шпичко В. 77
9 Фомюк А. 76
10 Дацков Я. 75

Опрос:
 
   Ваш вік?
  до 11 років
  12-17 років
  18-23 років
  24-30 років
  31-55 років
  56-65 років
  більше 65 років


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(вчителі)
переглянути всіх
Сьогодні:
Полякова Г.Т.

В цьому місяці будуть:
Авсієвич Р.Л. (23.01)


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(учні)
переглянути всіх
Сьогодні:
Дунчик Олександр (5(9)-В)
Жмурко Іванна (5(9)-Б)
Лиса Анастасія (1(5)-В)
Москалюк Дарія (1(5)-Д)
Свистак Юліанна (2(6)-Г)
Талимончик Дмитро (3(7)-Б)
Чорний Владислав (5(9)-Г)

В цьому місяці будуть:



Код кнопки сайту гімназії №2

Співпрацюємо з:

Міністерство освіти України

Обласний факультатив з програмування




www.olimp-sport.com.ua
© XEOL 2020
понеділок 21:58
1. 08:30 - 09:15
2. 09:25 - 10:10
3. 10:30 - 11:15
4. 11:35 - 12:20
5. 12:30 - 13:15
6. 13:30 - 14:15
7. 14:25 - 15:10