xeol microsofr office word excel access powerpoint paint графика обучение офис майкрософт ворд эксель аксес повер поинт паинт программы калькулятор компьютер информатика xeol.com.ua
м. Хмельницький
     
   Головна
 
   Новини
 
   Фотогалерея
 
   Контакти
 
   Карта сайту
 

Загальна інформація
Міжнародна діяльність
Нацпроект «Відкритий світ»
Навчання
Матеріали для завантаження
Наукова діяльність
Виховна система
Батькам та дітям
Форум
Гостьова книга
Доступ до
публічної інформації

Пошук по сайту


Випадкове фото

Останні новини:

Навчання [98]
2018-03-14 Адміністрація

з 02 квітня по 25 травня 2018 року проводить прийом заяв на участь у конкурсному відборі на навчання у 1(5) класах гімназії

зразки завдань

Докладніше...
2018-04-17 Трачук В.В.

30.05 - математика 9 кл.

5.06 - англ. мова 9-А, 9-Б, 9-Г

5.06 інформатика 9-В

8.06 укр. мова (диктант) 9 кл.

Докладніше...
2018-04-17 Осатюк Н.А.

Неформальна освіта - це актуально

Докладніше...
Конкурси [240]
2018-04-25 Федік Ж.Л.

Досягнення "Хмельицьких промінчиків"

Докладніше...
2018-04-25 Олійник О.П.

Вітаємо переможців конкурсу "Лідер читання -2018"

Докладніше...
2018-04-18 Медведева О.

Гімназисти серед найкращих есеїстів

Докладніше...
Міжнар. діяльність [34]
2018-03-24 Бесага І.Є.

Гімназія №2 учасник фестивалю культур Європейських країн

Докладніше...
2018-02-25 Бесага І.Є.

МДЦ «Артек» радо відчинив двері для учасників Всеукраїнської учнівської конференції Асоційованих шкіл ЮНЕСКО

Докладніше...
2017-04-11 Адміністрація

Зустріч з представниками вищих навчальних закладів Литви

Докладніше...
Спорт [27]
2018-03-29 Косинська Г.С.

Вітаємо з перемогою!

Докладніше...
2018-03-24 Миринюк В.М.

Вітаємо володарів кубку з футзалу  2018 року

Докладніше...
2018-03-24 Братченко Т.В.

Обираємо здоровий спосіб життя, або як гімназисти на фестиваль ходили

Докладніше...
Свята [102]
2018-04-25 Гесаль А.В.

Тиждень точних наук у гімназії №2 

Докладніше...
2018-04-25 Осатюк Н.А.

День відкритих дверей у гімназії №2 

Докладніше...
2018-04-17 Адміністрація

21.04.2018 о 9:00

День відкритих дверей

Запрошуються всі бажаючі!!!

Докладніше...
Загальні [103]
2018-04-19 Осатюк Н.А.

19 квітня 2017 року у гімназії №2 проведено День цивільного захисту

Докладніше...
2018-04-18 Лакей А.І.

Мистецька феєрія у гімназії №2

Докладніше...
2018-04-14 Мельницька І.А.

Гімназисти мандрували країнами Азії

Докладніше...
Сайт [12]
2015-11-07 admin

Середовище Scratch 2

Докладніше...
2014-09-11 s_oleg

Для 2(6)х класів середовище Scratch 1.4

Докладніше...
2012-10-09 s_oleg

Для 11Б середовище gcc

Докладніше...
Дати народження учнів гімназії №2

ПІБ чч:мм клас
1 Бондаренко Дар`я Кирилівна 06.05 7(11)-А
2 Головатюк Андрій Олександрович 15.12 7(11)-А
3 Горобець Ростислав Вадимович 06.11 7(11)-А
4 Гулевська Марія Романівна 27.07 7(11)-А
5 Гур`єв Олег Олександрович 08.03 7(11)-А
6 Дацков Ярослав Олексійович 19.09 7(11)-А
7 Ковальчук Леся Ігорівна 20.02 7(11)-А
8 Кожушко Артур Олександрович 10.08 7(11)-А
9 Козловська Марія Антонівна 16.07 7(11)-А
10 Комаренець Владислав Юрійович 23.06 7(11)-А
11 Король Анастасія Віталіївна 01.12 7(11)-А
12 Кушнір Ярослав Андрійович 01.12 7(11)-А
13 Ніколюк Іванна Валентинівна 01.07 7(11)-А
14 Пашнікова Віолета Андріївна 05.02 7(11)-А
15 Потурняк Анастасія Андріївна 09.07 7(11)-А
16 Романюк Надія Юріївна 14.03 7(11)-А
17 Сіроченко Олександр Сергійович 14.08 7(11)-А
18 Федчук Олена Олександрівна 17.04 7(11)-А
19 Ференчук Анастасія Богданівна 22.05 7(11)-А
20 Філіпчук Дарина Олексіївна 29.06 7(11)-А
21 Фірсова Марія Олексіївна 22.07 7(11)-А
22 Яблонська Анна Олександрівна 25.10 7(11)-А
23 Бабій Артем Григорович 19.05 7(11)-Б
24 Бадарла Тоедор Прасадович 07.01 7(11)-Б
25 Безносюк Олександра Валеріївна 23.11 7(11)-Б
26 Блонський Олександр Валерійович 01.04 7(11)-Б
27 Бондар Юлія Володимирівна 29.09 7(11)-Б
28 В`язовецький Владислав Сергійович 21.05 7(11)-Б
29 Ганич Євген Володимирович 15.09 7(11)-Б
30 Гончар Юлія Володимирівна 05.10 7(11)-Б
31 Горячева Карина Валеріївна 15.11 7(11)-Б
32 Гулеватий Євгеній Олександрович 08.05 7(11)-Б
33 Дручков Артур Григорович 05.06 7(11)-Б
34 Думка Мирослава Юріївна 17.10 7(11)-Б
35 Зваричук Ганна Петрівна 03.07 7(11)-Б
36 Іванюра Роман Андрійович 01.12 7(11)-Б
37 Кухар Діана Олександрівна 30.12 7(11)-Б
38 Лисий Артем Олександрович 08.04 7(11)-Б
39 Ліпська Марина Володимирівна 12.02 7(11)-Б
40 Матвєєва Дар`я Олегівна 10.04 7(11)-Б
41 Оленкевич Максим Володимирович 03.12 7(11)-Б
42 Олійник Дмитро Сергійович 23.10 7(11)-Б
43 Посмітюха Богдан Олегович 06.07 7(11)-Б
44 Смуденкова Уляна Сергіївна 11.06 7(11)-Б
45 Столярик Яна Віталіївна 15.06 7(11)-Б
46 Томчук Дар`я Андріївна 07.01 7(11)-Б
47 Федорчук Вероніка Вадимівна 17.07 7(11)-Б
48 Щіпайло Олександр Михайлович 25.04 7(11)-Б
49 Андрущишена Аліна Андріївна 10.07 7(11)-В
50 Барабаш Данило Степанович 11.04 7(11)-В
51 Бойко Іван Сергійович 12.03 7(11)-В
52 Бориславська Вікторія Станіславівна 07.11 7(11)-В
53 Вінник Карина Іванівна 24.12 7(11)-В
54 Галюк Анастасія Вадимівна 13.04 7(11)-В
55 Главацька Анастасія Дмитрівна 30.11 7(11)-В
56 Гринь Анастасія Дмитрівна 06.11 7(11)-В
57 Заярний Денис Васильович 08.06 7(11)-В
58 Ковальчук Анастасія Олегівна 29.12 7(11)-В
59 Коцемир Віктор Віталійович 08.12 7(11)-В
60 Коцюба Дмитро Юрійович 30.10 7(11)-В
61 Курнаєва Аліна Максимівна 03.09 7(11)-В
62 Ліщук Катерина Олександрівна 18.03 7(11)-В
63 Лупу Владислав Мар`янович 24.01 7(11)-В
64 Мазуркевич Вікторія Русланівна 24.04 7(11)-В
65 Макінян Єлизавета Андріївна 23.09 7(11)-В
66 Макінян Михайло Андрійович 23.09 7(11)-В
67 Малішевський Сергій Миколайович 10.10 7(11)-В
68 Мельник Ілля Сергійович 09.10 7(11)-В
69 Низенко Марія Олександрівна 07.06 7(11)-В
70 Павлійчук Анастасія Віталіївна 05.12 7(11)-В
71 Прус Ілля Леонідович 13.05 7(11)-В
72 Савчук Дмитро Сергійович 21.10 7(11)-В
73 Сарахман Ольга В`ячеславівна 22.04 7(11)-В
74 Старікова Валерія Олександрівна 14.12 7(11)-В
75 Статкевич Мар`яна Анатоліївна 30.07 7(11)-В
76 Тимченко Катерина Валеріївна 20.12 7(11)-В
77 Шершун Андрій Сергійович 13.12 7(11)-В
78 Юрчак Каріна Володимирівна 16.12 7(11)-В
79 Богуславська Анна Ігорівна 22.09 6(10)-А
80 Горпинич Анна Василівна 23.09 6(10)-А
81 Заспа Анастасія Сергіївна 14.12 6(10)-А
82 Зінчук Діана Миколаіївна 17.05 6(10)-А
83 Клепач Юлія Андріївна 28.03 6(10)-А
84 Ковальчук Катерина Юріївна 17.02 6(10)-А
85 Ковтуняк Софія Андріївна 24.01 6(10)-А
86 Коновалова Поліна Миколаївна 17.08 6(10)-А
87 Крамнична Вікторія Володимирівна 06.11 6(10)-А
88 Лісова Вікторія Валентинівна 22.01 6(10)-А
89 Лукіна Евеліна Володимирівна 13.10 6(10)-А
90 Міняйлюк Олександра Федорівна 10.07 6(10)-А
91 Мунтян Єлизавета Валеріївна 07.10 6(10)-А
92 Оріна Каріна Сергіївна 01.05 6(10)-А
93 Пирч Олена Вадимівна 15.04 6(10)-А
94 Плюта Ярослав Артемович 15.09 6(10)-А
95 Рябий Артем Олександрович 10.07 6(10)-А
96 Савосько Божена Олександрівна 17.01 6(10)-А
97 Смоляр Вікторія Вадимівна 04.08 6(10)-А
98 Туржанська Анастасія Віталіївна 08.03 6(10)-А
99 Урядник Андрій Вікторович 17.10 6(10)-А
100 Шостацька Катерина Валеріївна 20.09 6(10)-А
101 Шостацький Максим Васильович 23.04 6(10)-А
102 Шубчик Максим Олегович 14.03 6(10)-А
103 Антошевська Діана Олександрівна 27.12 6(10)-Б
104 Дубограй Анна-Марія Олександрівна 22.06 6(10)-Б
105 Жук Ольга Олегівна 27.07 6(10)-Б
106 Ільїна Олеся Геннадіївна 08.10 6(10)-Б
107 Кондратюк Руслана Миколаївна 14.07 6(10)-Б
108 Коновалова Марія Артурівна 14.10 6(10)-Б
109 Кочина Анастасія Віталіївна 24.11 6(10)-Б
110 Кременецький Артем Васильович 18.07 6(10)-Б
111 Кривко Андрій Олександрович 25.12 6(10)-Б
112 Матвєєва Ірина Романівна 27.05 6(10)-Б
113 Мельник Вікторія Віталіївна 26.01 6(10)-Б
114 Онищенко Анна Олександрівна 02.07 6(10)-Б
115 Савенко Тетяна Андріївна 21.10 6(10)-Б
116 Савченко Вероніка Ігорівна 11.02 6(10)-Б
117 Сис Юлія Валеріївна 13.10 6(10)-Б
118 Сойникова Марина Юріївна 26.01 6(10)-Б
119 Станішевський Олександр Валентинович 16.03 6(10)-Б
120 Стахміч Діана Олександрівна 06.08 6(10)-Б
121 Столярчук Андрій Михайлович 12.04 6(10)-Б
122 Ткачук Анастасія Сергіївна 06.08 6(10)-Б
123 Царенко Катерина Сергіївна 06.11 6(10)-Б
124 Швець Анна Миколаївна 09.01 6(10)-Б
125 Якубова Марія Андріївна 06.08 6(10)-Б
126 Янюк Аліна Сергіївна 30.03 6(10)-Б
127 Ясіновська Мар`яна Віталіївна 11.07 6(10)-Б
128 Яцишен Богдан Олександрович 28.09 6(10)-Б
129 Білик Анастасія Сергіївна 07.04 6(10)-В
130 Василишин Максим Олександрович 28.09 6(10)-В
131 Войченко Анастасія Вікторівна 19.08 6(10)-В
132 Гошта Вікторія Юріївна 12.11 6(10)-В
133 Гринишин Марія Андріївна 24.08 6(10)-В
134 Гуменний Сергій Андрійович 11.11 6(10)-В
135 Гутник Анастасія Сергіївна 19.05 6(10)-В
136 Дацков Михайло Сергійович 21.11 6(10)-В
137 Керебко Максим Тарасович 19.06 6(10)-В
138 Ковальчук Анастасія Григорівна 24.12 6(10)-В
139 Коновалова Дар`я Андріївна 11.09 6(10)-В
140 Литвинюк Юлія Володимирівна 16.06 6(10)-В
141 Мариняк Владислав Миколайович 08.12 6(10)-В
142 Марчук Дарина Сергіївна 22.11 6(10)-В
143 Матвєєва Анна Вячеславівна 09.03 6(10)-В
144 Маштаков Нікіта Олексійович 15.05 6(10)-В
145 Ніколєнко Вероніка Віталіївна 07.06 6(10)-В
146 Остаф Катерина Олегівна 04.02 6(10)-В
147 Островський Павло Петрович 19.02 6(10)-В
148 Пастернак Валерія Анатоліївна 17.02 6(10)-В
149 Пилипенко Аліна Олександрівна 14.06 6(10)-В
150 Плисюк Іванна Григорівна 26.10 6(10)-В
151 Політико Кристина Сергіївна 15.09 6(10)-В
152 Цигульов Євгеній Васильович 27.01 6(10)-В
153 Цоміна Руслана Сергіївна 07.12 6(10)-В
154 Анзешина Дар`я Анатоліївна 22.05 6(10)-Г
155 Байкова Олександра Сергіївна 20.02 6(10)-Г
156 Басова Альбіна Володимирівна 08.09 6(10)-Г
157 Брила Ярослав Миколайович 28.04 6(10)-Г
158 Вагіна Катерина Сергіївна 20.08 6(10)-Г
159 Джаяні Маріка Бадріївна 21.06 6(10)-Г
160 Додь Назар Олександрович 31.07 6(10)-Г
161 Зайцев Олег Олександрович 30.07 6(10)-Г
162 Івахов Дмитро Михайлович 01.03 6(10)-Г
163 Колочкова Лідія Юріївна 29.09 6(10)-Г
164 Кравець Дар`я Сергіївна 25.10 6(10)-Г
165 Любовецька Дар`я Ігорівна 15.01 6(10)-Г
166 Марценков Олександр Ігорович 16.01 6(10)-Г
167 Мельник Андрій Вікторович 03.09 6(10)-Г
168 Мороз Павло Сергійович 10.07 6(10)-Г
169 Підгурняк Владислав Олегович 17.05 6(10)-Г
170 Поперечний Микита Сергійович 18.12 6(10)-Г
171 Починок Анна Михайлівна 15.10 6(10)-Г
172 Скляр Дар`я Олександрівна 02.08 6(10)-Г
173 Таланчук Андрій Олексійович 26.07 6(10)-Г
174 Теслюк Анна Андріївна 20.01 6(10)-Г
175 Феськов Володимир Дмитрович 16.07 6(10)-Г
176 Ямкова Валерія Максимівна 23.11 6(10)-Г
177 Ярощенко Назар Вікторович 20.06 6(10)-Г
178 Андрушко Марина Олександрівна 03.02 5(9)-А
179 Ваховська Віра Миколаївна 01.01 5(9)-А
180 Войткова Анна Русланівна 20.08 5(9)-А
181 Гапонов Ілля Олександрович 23.10 5(9)-А
182 Глаз Єлізавета Броніславівна 28.11 5(9)-А
183 Горностай Даніїл Русланович 18.04 5(9)-А
184 Гоцій Микита Миколайович 26.10 5(9)-А
185 Гуцалюк Юрій Богданович 04.11 5(9)-А
186 Даньков Артем Аркадійович 26.06 5(9)-А
187 Єрметов Ростислав Олегович 14.04 5(9)-А
188 Здоровецька Анна Віталіївна 31.07 5(9)-А
189 Козак Анна Олегівна 19.01 5(9)-А
190 Крижова Анна Володимирівна 24.12 5(9)-А
191 Кузнєцова Анастасія Андріївна 07.11 5(9)-А
192 Левчук Ольга Ярославівна 17.09 5(9)-А
193 Лукомська Катерина Андріївна 13.01 5(9)-А
194 Мельничук Артем Олександрович 12.07 5(9)-А
195 Николайчук Луіза Юріївна 27.10 5(9)-А
196 Осович Владислав Олександрович 24.08 5(9)-А
197 Пасічник Максим Костянтинович 18.04 5(9)-А
198 Самишкіна Єлизавета Сергіївна 26.04 5(9)-А
199 Смоляк Вікторія Олегівна 11.07 5(9)-А
200 Стасішен Іван Михайлович 16.09 5(9)-А
201 Суберляк Дарія Олександрівна 12.06 5(9)-А
202 Тертична Юлія Костянтинівна 01.08 5(9)-А
203 Трунов Михайло Володимирович 19.07 5(9)-А
204 Федючок Анна Юріївна 24.12 5(9)-А
205 Хабаль Анастасія Михайлівна 13.12 5(9)-А
206 Цимбал Димитрій Анатолійович 05.01 5(9)-А
207 Цюх Денис Олександрович 07.03 5(9)-А
208 Шведа Дарина Русланівна 07.05 5(9)-А
209 Ярмощук Денис Федорович 13.03 5(9)-А
210 Авсієвич Володимир Русланович 13.03 5(9)-Б
211 Бевза Максим Олександрович 21.07 5(9)-Б
212 Буняк Валерія Олександрівна 19.12 5(9)-Б
213 Волошина Катерина Валеріївна 02.12 5(9)-Б
214 Горецька Крістіна Віталіївна 06.01 5(9)-Б
215 Дядюк Яна Андріївна 16.05 5(9)-Б
216 Залізовський Максим Олександрович 20.07 5(9)-Б
217 Захарчук Елеонора Сергіївна 15.08 5(9)-Б
218 Зборовський Костянтин Ігорович 12.02 5(9)-Б
219 Коваль Дмитро Євгенович 04.01 5(9)-Б
220 Колотило Михайло Вікторович 07.09 5(9)-Б
221 Кондратюк Анастасія Анатоліївна 13.03 5(9)-Б
222 Куриляк Владислав Вікторович 15.06 5(9)-Б
223 Кухар Денис Дмитрович 18.03 5(9)-Б
224 Кухарчук Дарія Володимирівна 21.03 5(9)-Б
225 Кучер Володимир Андрійович 10.09 5(9)-Б
226 Кушнір Юлія Олександрівна 25.06 5(9)-Б
227 Леськов Сергій Олександрович 12.02 5(9)-Б
228 Лисенко Владислав Євгенович 03.03 5(9)-Б
229 Лісовий Вадим Миколайович 30.01 5(9)-Б
230 Міщук Марія Вікторівна 23.05 5(9)-Б
231 Підгаєцька Марта Юріївна 21.03 5(9)-Б
232 Подимаченко Єлизавета Олександрівна 22.04 5(9)-Б
233 Поліщук Роман Іванович 16.04 5(9)-Б
234 Савчук Євгенія Олексіївна 09.09 5(9)-Б
235 Стецюк Інна Олександрівна 03.07 5(9)-Б
236 Федишин Наталія Ігорівна 02.07 5(9)-Б
237 Фертюк Максим Віталійович 30.10 5(9)-Б
238 Філіпчук Іван Вікторович 21.05 5(9)-Б
239 Цвігун Дар`я Русланівна 29.09 5(9)-Б
240 Цимбалюк Марія Юріївна 14.09 5(9)-Б
241 Шокур Єва Анатоліївна 26.01 5(9)-Б
242 Шурінова Валерія Валеріївна 10.07 5(9)-Б
243 Яроцька Аліна Вікторівна 12.05 5(9)-Б
244 Абрамова Анастасія Віталіївна 10.08 5(9)-В
245 Алексеєв Михайло Русланович 11.01 5(9)-В
246 Барабаш Артем Вадимович 12.09 5(9)-В
247 Бойко Анастасія Сергіївна 11.02 5(9)-В
248 Бублей Владислав Андрійович 05.10 5(9)-В
249 Ваховський Данііл Ігорович 21.11 5(9)-В
250 Вигівська Ліна Андріївна 18.07 5(9)-В
251 Вощина Анастасія Сергіївна 20.08 5(9)-В
252 Галущак Владислав Володимирович 22.10 5(9)-В
253 Гаркавенко Роман Русланович 01.01 5(9)-В
254 Десна Ілля Андрійович 08.08 5(9)-В
255 Ковальов Владислав Валерійович 31.08 5(9)-В
256 Коломієць Артем Анатолійович 25.08 5(9)-В
257 Курій Нікіта Олександрович 29.07 5(9)-В
258 Ліщук Юлія Олександрівна 17.11 5(9)-В
259 Лобуренко Ольга Ігорівна 26.04 5(9)-В
260 Місюткін Данило Андрійович 18.12 5(9)-В
261 Моісеєнко Анастасія Володимирівна 29.09 5(9)-В
262 Музика Олександра Андріївна 23.07 5(9)-В
263 Муляр Діана Дмитрівна 01.01 5(9)-В
264 Наконечна Інна Павлівна 16.08 5(9)-В
265 Орлова Анастасія Сергіївна 09.02 5(9)-В
266 Панасевич Нікіта Іванович 31.07 5(9)-В
267 Подяпольська Ірина Володимирівна 02.08 5(9)-В
268 Ручко Олександр Дмитрович 25.08 5(9)-В
269 Савіцька Каріна Олександрівна 01.10 5(9)-В
270 Свиридова Єва Сергіївна 15.05 5(9)-В
271 Севастьянова Катерина Сергіївна 27.08 5(9)-В
272 Столярчук Вікторія Вікторівна 12.09 5(9)-В
273 Танчук Михайло Юрійович 02.05 5(9)-В
274 Томчишен Богдан Русланович 27.04 5(9)-В
275 Трубіцький Іван Сергійович 26.11 5(9)-В
276 Хорошевський Костянтин Валерійович 27.02 5(9)-В
277 Бабій Юрій Олегович 07.05 5(9)-Г
278 Байдацька Валерія Михайлівна 14.01 5(9)-Г
279 Біда Марія Олександрівна 24.06 5(9)-Г
280 Богданюк Дар`я Сергіївна 21.12 5(9)-Г
281 Босюк Яна Геннадіївна 22.04 5(9)-Г
282 Волощук Ольга Сергіївна 27.03 5(9)-Г
283 Гандзюк Богдан Олександрович 29.12 5(9)-Г
284 Гаркавлюк Валерія Олегівна 07.04 5(9)-Г
285 Гончар Іван Миколайович 16.07 5(9)-Г
286 Єрмакова Діана Володимирівна 16.02 5(9)-Г
287 Заморський Ярослав Антонович 26.09 5(9)-Г
288 Зарудинська Софія Костянтинівна 17.08 5(9)-Г
289 Каспрук Олексій Віталійович 09.02 5(9)-Г
290 Квасниця Катерина Сергіївна 06.12 5(9)-Г
291 Колеснік Анастасія Олександрівна 25.10 5(9)-Г
292 Косар Діана Романівна 16.08 5(9)-Г
293 Кримська Анастасія Анатоліївна 16.09 5(9)-Г
294 Кушнір Ілля Костянтинович 22.08 5(9)-Г
295 Мазур Ілля Олександрович 15.08 5(9)-Г
296 Макаров Дмитро Сергійович 06.02 5(9)-Г
297 Матвійчук Андрій Миколайович 12.11 5(9)-Г
298 Мельник Анна Максимівна 07.07 5(9)-Г
299 Михайленко Юрій Олександрович 17.11 5(9)-Г
300 Огородник Валерій Володимирович 04.08 5(9)-Г
301 Рубан Дарія Олександрівна 08.11 5(9)-Г
302 Савчук Яна Олегівна 12.05 5(9)-Г
303 Соломаха Владислав Вікторович 26.07 5(9)-Г
304 Шелестюк Андрій Русланович 01.08 5(9)-Г
305 Бадя Арсен Юрійович 29.11 4(8)-А
306 Базилюк Дмитрій Олександрович 06.06 4(8)-А
307 Бігунов Антон Сергійович 26.10 4(8)-А
308 Бойко Дар`я Вікторівна 14.04 4(8)-А
309 Брилко Роман Русланович 11.09 4(8)-А
310 Віт Анастасія Сергіївна 17.05 4(8)-А
311 Гетманов Денис Антонович 23.02 4(8)-А
312 Гордієнко Єлизавета Валеріївна 10.03 4(8)-А
313 Григор`єв Володимир Сергійович 13.07 4(8)-А
314 Григор`єва Ольга Володимирівна 20.03 4(8)-А
315 Гуминюк Марія Василівна 10.07 4(8)-А
316 Карнасевич Дмитро Віталійович 04.09 4(8)-А
317 Касприк Анна Олександрівна 07.05 4(8)-А
318 Ковтуняк Валерія Андріївна 03.03 4(8)-А
319 Корнєєв Тимофій Юрійович 27.07 4(8)-А
320 Лавренюк Антон Олегович 22.12 4(8)-А
321 Лаврінчук Діана Андріївна 31.12 4(8)-А
322 Лелюк Єва Янівна 18.12 4(8)-А
323 Лисак Анастасія Євгенівна 28.10 4(8)-А
324 Любицький Антон Андрійович 14.01 4(8)-А
325 Люлько Анастасія Миколаївна 28.01 4(8)-А
326 Назаркін Артур Валерійович 02.08 4(8)-А
327 Пасічнюк Валентин Юрійович 22.06 4(8)-А
328 Поплавський Денис Юрійович 17.05 4(8)-А
329 Свінціцька Маріна Володимирівна 18.03 4(8)-А
330 Сігнаєвська Ольга Ігорівна 03.12 4(8)-А
331 Скочеляс Юлія Андріївна 18.07 4(8)-А
332 Тертична Олександра Єгорівна 20.02 4(8)-А
333 Токайчук Тарас Анатолійович 30.03 4(8)-А
334 Толмачова Анастасія Дмитрівна 15.03 4(8)-А
335 Юрчук Олександра Костянтинівна 11.01 4(8)-А
336 Яворська Богдана Олегівна 02.02 4(8)-А
337 Яриш Владислав Романович 10.03 4(8)-А
338 Ясенчук Яна Вікторівна 13.06 4(8)-А
339 Безінський Владислав Віталійович 05.05 4(8)-Б
340 Бородишин Данило Леонідович 24.09 4(8)-Б
341 Вінник Назарій Іванович 16.02 4(8)-Б
342 Возна Діана Василівна 01.03 4(8)-Б
343 Гангола Назар Русланович 21.05 4(8)-Б
344 Грішин Максим Юрійович 04.04 4(8)-Б
345 Гюнай Омер Ерсан-Оглу 15.01 4(8)-Б
346 Дацишина Юлія Сергіївна 02.10 4(8)-Б
347 Дерій Дарина Борисівна 20.08 4(8)-Б
348 Довганюк Анастасія Ігорівна 18.04 4(8)-Б
349 Кирильчук Софія Олександрівна 25.12 4(8)-Б
350 Клімчук Анна-Марія Ярославівна 31.08 4(8)-Б
351 Коржова Дарина Олександрівна 23.07 4(8)-Б
352 Кострубська Валерія Андріївна 30.01 4(8)-Б
353 Круглов Максим Валерійович 30.06 4(8)-Б
354 Крук Дарина Станіславівна 05.08 4(8)-Б
355 Кулешова Єва Станіславівна 06.09 4(8)-Б
356 Куш Джанберк Ясінович 01.01 4(8)-Б
357 Лищук Максим Дмитрович 22.08 4(8)-Б
358 Логвінова Юлія Вікторівна 17.11 4(8)-Б
359 Максимчук Катерина Сергіївна 11.06 4(8)-Б
360 Малащук Віталій Андрійович 09.04 4(8)-Б
361 Мельницький Дмитро Романович 15.10 4(8)-Б
362 Михальчук Руслана Миколаївна 03.03 4(8)-Б
363 Нянько Валерія Віталіївна 26.10 4(8)-Б
364 Паляниця Тимофій Дмитрович 25.05 4(8)-Б
365 Первухіна Тетяна Костянтинівна 02.01 4(8)-Б
366 Самолюк Віталій Ігорович 27.04 4(8)-Б
367 Стародуб Артур Валерійович 27.02 4(8)-Б
368 Степанов Тарас Сергійович 25.04 4(8)-Б
369 Степанюк Дмитро Володимирович 28.11 4(8)-Б
370 Столярчук Катерина Віталіївна 30.03 4(8)-Б
371 Тума Єлизавета Борисівна 22.07 4(8)-Б
372 Южаков Артем Дмитрович 21.03 4(8)-Б
373 Яблонська Аліна Романівна 24.12 4(8)-Б
374 Яремчук Владислав Ігорович 05.04 4(8)-Б
375 Бабій Олександр Дмитрович 05.09 4(8)-В
376 Балагун Максим Геннадійович 21.02 4(8)-В
377 Булига Марія Сергіївна 03.05 4(8)-В
378 Буценко Діана Сергіївна 23.08 4(8)-В
379 Вавричина Світлана Дмитрівна 01.12 4(8)-В
380 Гринь Артур Миколайович 02.12 4(8)-В
381 Дідик Юлія Миколаївна 26.02 4(8)-В
382 Задворна Марта Олександрівна 29.03 4(8)-В
383 Заярна Інна Василівна 24.07 4(8)-В
384 Зуб Олексій Юрійович 08.05 4(8)-В
385 Івахова Олександра Михайлівна 23.08 4(8)-В
386 Карачинський Кирил Євгенович 06.12 4(8)-В
387 Карпова Аліна Олександрівна 15.06 4(8)-В
388 Киянець Артем Миколайович 06.11 4(8)-В
389 Козловський Артур Сергійович 26.01 4(8)-В
390 Козловський Олег Олегович 30.11 4(8)-В
391 Лаврієнко Мар`яна Миколаївна 21.02 4(8)-В
392 Магась Любов Геннадіївна 24.02 4(8)-В
393 Мазур Єлизавета Станіславівна 26.03 4(8)-В
394 Мартинюк Іван Олександрович 06.04 4(8)-В
395 Марчук Ігор Сергійович 09.04 4(8)-В
396 Мокрота Діана Андріївна 02.10 4(8)-В
397 Мулявко Сабріна-Анна Вадимівна 27.03 4(8)-В
398 Нагурянська Софія Віталіївна 01.10 4(8)-В
399 Наумова Марина Олександрівна 30.07 4(8)-В
400 Нескромний Данило Павлович 25.07 4(8)-В
401 Новікова Олександра Сергіївна 28.01 4(8)-В
402 Помаранська Юлія Анатоліївна 06.09 4(8)-В
403 Попик Валерія Віталіївна 22.09 4(8)-В
404 Попова Валерія Олександрівна 06.09 4(8)-В
405 Семенюк Максим Русланович 13.02 4(8)-В
406 Сидорук Євген Олександрович 25.02 4(8)-В
407 Сич Олег Сергійович 06.04 4(8)-В
408 Соловей Ілля Борисович 27.09 4(8)-В
409 Соловей Марія Іванівна 24.05 4(8)-В
410 Чернецький Максим Олександрович 04.05 4(8)-В
411 Андрушко Каріна Ігорівна 07.07 4(8)-Г
412 Басараб Олександра Олександрівна 25.10 4(8)-Г
413 Бевза Катерина Василівна 12.08 4(8)-Г
414 Біланюк Артем Олегович 15.02 4(8)-Г
415 Бойко Єгор Миколайович 09.11 4(8)-Г
416 Бондар Денис Дмитрович 10.10 4(8)-Г
417 Вітвіцька Анастасія Вадимівна 04.01 4(8)-Г
418 Гладка Софія Олександрівна 11.08 4(8)-Г
419 Гусар Уляна Андріївна 20.06 4(8)-Г
420 Жданова Аліна Костянтинівна 22.03 4(8)-Г
421 Заболотна Софія Олегівна 21.02 4(8)-Г
422 Іванова Марія Олексіївна 07.04 4(8)-Г
423 Капітанчук Михайло Миколайович 11.05 4(8)-Г
424 Копиченський Ростислав Русланович 09.02 4(8)-Г
425 Кукурудза Дмитро Миколайович 26.05 4(8)-Г
426 Літвінова Альона Юріївна 29.01 4(8)-Г
427 Луков В`ячеслав Михайлович 25.02 4(8)-Г
428 Маковський Дмитро Богданович 22.08 4(8)-Г
429 Мельник Юлія Володимирівна 03.01 4(8)-Г
430 Пєшкова Вікторія Олегівна 10.08 4(8)-Г
431 Пилипів Дмитро Андрійович 08.03 4(8)-Г
432 Пилипів Михайло Андрійович 08.03 4(8)-Г
433 Підгородецька Вероніка Тимурівна 01.05 4(8)-Г
434 Поліщук Софія Олегівна 01.11 4(8)-Г
435 Попінчук Марія Вікторівна 14.05 4(8)-Г
436 Савченко Сергій Володимирович 22.04 4(8)-Г
437 Севернюк Максим Олегович 13.03 4(8)-Г
438 Статкевич Андрій Юрійович 29.11 4(8)-Г
439 Суліма Марина Анатоліївна 11.06 4(8)-Г
440 Тарасова Еліза Дмитрівна 20.11 4(8)-Г
441 Фадєєв Антон Олександрович 29.12 4(8)-Г
442 Фомюк Артем Павлович 13.07 4(8)-Г
443 Цвітун Софія Максимівна 05.06 4(8)-Г
444 Шебетко Ольга Володимирівна 01.03 4(8)-Г
445 Шевчук Вероніка Юріївна 09.06 4(8)-Г
446 Ярмошенко Роман Юрійович 11.11 4(8)-Г
447 Атаманчук Софія Яківна 11.05 3(7)-А
448 Бейбутян Діана Амаяківна 11.01 3(7)-А
449 Бец Олександра Юріївна 18.09 3(7)-А
450 Гнап Максим Русланович 07.09 3(7)-А
451 Гола Вікторія Іванівна 11.09 3(7)-А
452 Горбачова Bipa Сергіївна 06.05 3(7)-А
453 Грузицька Олександра Валентинівна 27.10 3(7)-А
454 Гук Софія Олександрівна 03.10 3(7)-А
455 Гуменюк Альона Сергіївна 15.09 3(7)-А
456 Доміна Дем`ян Андрійович 10.08 3(7)-А
457 Кирилюк Георгій Сергійович 26.04 3(7)-А
458 Ковальчук Вікторія Андріївна 26.08 3(7)-А
459 Колесник Марія Олексіївна 24.04 3(7)-А
460 Лапко Максим Олексійович 04.04 3(7)-А
461 Мазур Анастісія Валеріївна 30.10 3(7)-А
462 Марчишен Нікіта Богданович 05.05 3(7)-А
463 Матвійчук Максим Сергійович 20.04 3(7)-А
464 Мельник Ростислав Ігорович 04.10 3(7)-А
465 Митрофанова Єлизавета Віталіївна 16.06 3(7)-А
466 Мороз Владислав Сергійович 28.04 3(7)-А
467 Мусій Артем Павлович 22.03 3(7)-А
468 Нечаєв-Сліпченко Нікіта Євгенович 23.08 3(7)-А
469 Осієвський Владислав Миколайович 24.01 3(7)-А
470 Парасунько Єлизавета Геннадіївна 31.05 3(7)-А
471 Таравський Денис Едуардович 13.07 3(7)-А
472 Трембач Kipіл Олегович 01.04 3(7)-А
473 Харьковська Евеліна Олександрівна 14.12 3(7)-А
474 Хом`як Вікторія Олегівна 08.05 3(7)-А
475 Чуча Анна Андіївна 18.04 3(7)-А
476 Швець Вікторія Сергіївна 01.12 3(7)-А
477 Щеринська Ірина Володимирівна 16.04 3(7)-А
478 Якушевський Антон Олегович 13.09 3(7)-А
479 Балицька Діана Віталіївна 20.09 3(7)-Б
480 Бронза Андрій Юрійович 02.10 3(7)-Б
481 Булдакова Олександра Андріївна 12.04 3(7)-Б
482 Гарматюк Даниїл Олегович 02.03 3(7)-Б
483 Гринчишина Вікторія Олегівна 04.09 3(7)-Б
484 Жмурко Іванна Юріївна 20.01 3(7)-Б
485 Задоянчук Назар Антонович 22.09 3(7)-Б
486 Захарченко Назар Костянтинович 16.11 3(7)-Б
487 Карамова Анастасія Вікторівна 26.09 3(7)-Б
488 Клопотюк Владислав Сергійович 26.07 3(7)-Б
489 Кобернік Богдан Олександрович 14.06 3(7)-Б
490 Кобяшева Дар`я Олександрівна 14.03 3(7)-Б
491 Кожевніков Владислав Олександрович 04.08 3(7)-Б
492 Косінська Катерина Володимирівна 20.06 3(7)-Б
493 Крижановський Артем Сергійович 06.05 3(7)-Б
494 Кучер Павло Олексійович 23.08 3(7)-Б
495 Левчук Владислав Андрійович 29.01 3(7)-Б
496 Левчук Ніна Миколаївна 29.11 3(7)-Б
497 Мельник Дар`я Русланівна 25.10 3(7)-Б
498 Михайлов Денис Сергійович 01.02 3(7)-Б
499 Ничиснюк Дарія Сергіївна 30.03 3(7)-Б
500 Огородня Софія Вікторівна 01.01 3(7)-Б
501 Павлик Гліб Олегович 07.08 3(7)-Б
502 Панчук Назар Русланович 02.01 3(7)-Б
503 Плевак Каріна Олександрівна 29.07 3(7)-Б
504 Побожна Стелла Русланівна 10.03 3(7)-Б
505 Разумова Олександра Олександрівна 13.12 3(7)-Б
506 Сирота Софія Тарасівна 22.09 3(7)-Б
507 Сідляренко Іван Ігорович 25.12 3(7)-Б
508 Хома Єлизавета Миколаївна 12.02 3(7)-Б
509 Чорна Евеліна Ігорівна 20.07 3(7)-Б
510 Яровець Вікторія Віталіївна 12.09 3(7)-Б
511 Яскорунська Владислава Володимирівна 26.10 3(7)-Б
512 Адамчук Тетяна Миколаївна 27.04 3(7)-В
513 Аушев Владислав Сергійович 03.04 3(7)-В
514 Бесага Мирослава Вадимівна 23.07 3(7)-В
515 Біганський Владислав Павлович 24.01 3(7)-В
516 Бондар Анна Геннадіївна 26.07 3(7)-В
517 Брагіна Олександра Сергіївна 08.02 3(7)-В
518 Величко Євген Максимович 18.02 3(7)-В
519 Воробйова Олександра Павлівна 19.11 3(7)-В
520 Гаврилюк Дарина Олегівна 06.06 3(7)-В
521 Гаврилюк Христина Олегівна 06.06 3(7)-В
522 Горобець Владислав Ігорович 22.12 3(7)-В
523 Доротюк Юрій Андрійович 10.07 3(7)-В
524 Дремлюга Камілла Олександрівна 29.12 3(7)-В
525 Дунчик Олександр Володимирович 20.01 3(7)-В
526 Ковалишин Владислав Сергійович 19.08 3(7)-В
527 Коваль Олександр В`ячеславович 22.10 3(7)-В
528 Кримський Артем Віталійович 01.09 3(7)-В
529 Лапінська Анастасія Миколаївна 03.03 3(7)-В
530 Ларін Артем Ігорович 23.05 3(7)-В
531 Лесько Богдана Сергіївна 08.03 3(7)-В
532 Липко Віліна Анатоліївна 21.01 3(7)-В
533 Луков Анатолій Романович 21.05 3(7)-В
534 Панчак Ігор Віталієвич 16.05 3(7)-В
535 Паршина Анна Миколаївна 03.12 3(7)-В
536 Петренко Володимир Ігорович 17.06 3(7)-В
537 Попчук Дмитро Олександрович 25.06 3(7)-В
538 Римлянська Анна Петрівна 24.05 3(7)-В
539 Степчук Марія Сергіївна 24.08 3(7)-В
540 Томчишина Аліна Андріївна 18.08 3(7)-В
541 Услугіна Марія Вікторівна 29.03 3(7)-В
542 Футорняк Михайло Олександрович 20.11 3(7)-В
543 Царенко Ярослав Володимирович 23.01 3(7)-В
544 Шалабська Ірина Віталіївна 18.05 3(7)-В
545 Шачковський Владислав Вячеславович 13.02 3(7)-В
546 Арещенкова Владіслава Андріївна 18.06 3(7)-Г
547 Борейчук Анна-Марія Володимирівна 02.01 3(7)-Г
548 Бородій Костянтин Романович 13.01 3(7)-Г
549 Бучаста Єлізавєта Олександрівна 05.03 3(7)-Г
550 Везденецький Максим Олегович 25.05 3(7)-Г
551 Вичавка Олександра Олегівна 02.06 3(7)-Г
552 Волосінчук Юлія Максимівна 17.11 3(7)-Г
553 Глубоковських Ілля Андрійович 18.04 3(7)-Г
554 Гула Анастасія Андріївна 07.05 3(7)-Г
555 Журавська Крістіна Олександрівна 10.06 3(7)-Г
556 Катренюк Денис Валерійович 03.05 3(7)-Г
557 Кирилова Вікторія Костянтинівна 03.06 3(7)-Г
558 Ковальчук Іван Григорович 06.07 3(7)-Г
559 Кравчук Юлія Юріївна 09.11 3(7)-Г
560 Купко Анна Олександрівна 28.02 3(7)-Г
561 Маглатюк Андрій Андрійович 14.05 3(7)-Г
562 Маліна Роман Андріянович 24.08 3(7)-Г
563 Маняхін Ростислав Іванович 10.09 3(7)-Г
564 Матвійчук Олександра Олександрівна 01.02 3(7)-Г
565 Михальчик Вікторія Сергіївна 01.01 3(7)-Г
566 Михальчук Максим Вадимович 29.09 3(7)-Г
567 Мота Софія Андріївна 29.06 3(7)-Г
568 Поліщук Михайло Іванович 28.02 3(7)-Г
569 Придворницький Максим Сергійович 29.01 3(7)-Г
570 Скляр Вікторія Сергіївна 21.02 3(7)-Г
571 Тарадайко Дарія Володимирівна 03.01 3(7)-Г
572 Тимошенкова Марія Володимирівна 05.05 3(7)-Г
573 Ткачук Анна Юріївна 11.04 3(7)-Г
574 Хоманець Даніл Андрійович 11.05 3(7)-Г
575 Чорний Владислав Олегович 20.01 3(7)-Г
576 Чорноморець Гліб Віталійович 23.06 3(7)-Г
577 Шимків Мирослава Андріївна 06.05 3(7)-Г
578 Юхимчук Олександра Андріївна 03.09 3(7)-Г
579 Ясіновська Єлизавета Віталіївна 16.07 3(7)-Г
580 Білоцький Іван Андрійович 01.05 3(7)-Д
581 Боклач Максим Андрійович 29.04 3(7)-Д
582 Гудзь Анастасія Дмитрівна 19.04 3(7)-Д
583 Дацюк Назар Геннадійович 21.07 3(7)-Д
584 Дрейко Ірина Олександрівна 23.07 3(7)-Д
585 Іванова Вікторія Денисівна 22.01 3(7)-Д
586 Іскра Софія Сергіївна 04.11 3(7)-Д
587 Капцевич Владислав Анатолійович 11.02 3(7)-Д
588 Климів Святослав Ігорович 26.10 3(7)-Д
589 Климів Тадей Ігорович 26.10 3(7)-Д
590 Кметь Іван Миколайович 25.12 3(7)-Д
591 Ковальчук Олександра Ігорівна 15.03 3(7)-Д
592 Ковзун Вікторія Андріївна 24.03 3(7)-Д
593 Кулешова Дар`я Віталіївна 18.09 3(7)-Д
594 Лисенко Юлія Миколаївна 15.03 3(7)-Д
595 Лінник Ілля Сергійович 27.10 3(7)-Д
596 Ліщук Максим Олександрович 11.10 3(7)-Д
597 Музика Дмитро Сергійович 31.10 3(7)-Д
598 Незгода Владислав Андрійович 24.12 3(7)-Д
599 Ніколєнко Олексій Віталійович 27.04 3(7)-Д
600 Персіянова-Гаврилюк Тетяна Вадимівна 03.09 3(7)-Д
601 Рибак Вікторія Анатоліївна 09.01 3(7)-Д
602 Романюк Костянтин Олегович 18.08 3(7)-Д
603 Сабат Микола Віталійович 22.05 3(7)-Д
604 Сохорук Микола Миколайович 26.12 3(7)-Д
605 Ставицький Євгеній Олександрович 24.03 3(7)-Д
606 Стойко Катерина Андріївна 27.03 3(7)-Д
607 Томашевська Валерія Олексіївна 17.06 3(7)-Д
608 Трачук Анна Володимирівна 26.11 3(7)-Д
609 Шаповалова Яна Олександрівна 05.03 3(7)-Д
610 Штогрін Валентин Сергійович 23.02 3(7)-Д
611 Яремчук Павло Олександрович 06.04 3(7)-Д
612 Яцишен Євгеній Сергійович 03.10 3(7)-Д
613 Братівник Катерина Володимирівна 17.08 2(6)-А
614 Бресь Надія Сергіївна 29.08 2(6)-А
615 Бубенок Єгор Вадимович 26.04 2(6)-А
616 Бурієв Іван Михайлович 24.08 2(6)-А
617 Варгатий Максим Сергійович 05.12 2(6)-А
618 Вахрамєєв Денис Миколайович 25.01 2(6)-А
619 Вовк Дмитро Олександрович 18.09 2(6)-А
620 Грицай Олександр Вікторович 04.08 2(6)-А
621 Гулько Даніїл Русланович 26.03 2(6)-А
622 Демчук Вікторія Олександрівна 26.01 2(6)-А
623 Капітанчук Богдан Андрійович 04.08 2(6)-А
624 Квасниця Ангеліна Степанівна 25.01 2(6)-А
625 Козак Ростислав Віталійович 12.01 2(6)-А
626 Коржова Оксана Олександрівна 19.06 2(6)-А
627 Лабчук Марія Андріївна 24.04 2(6)-А
628 Лавренюк Аліна Олегівна 19.02 2(6)-А
629 Лозінський Кіріл Сергійович 15.03 2(6)-А
630 Мірошніченко Катерина Анатоліївна 18.03 2(6)-А
631 Муха Микола Володимирович 25.03 2(6)-А
632 Нарожна Дарія Володимирівна 07.08 2(6)-А
633 Олексин Владислав Андрійович 06.09 2(6)-А
634 Павлова Софія Дмитріївна 30.07 2(6)-А
635 Пасічник Софія Андріївна 17.11 2(6)-А
636 Поліщук Дмитро Олегович 15.01 2(6)-А
637 Претус Іван Федорович 27.09 2(6)-А
638 Рудніченко Марія Андріївна 20.08 2(6)-А
639 Савін Дмитро Олександрович 27.02 2(6)-А
640 Сенюк Олександра Олександрівна 28.10 2(6)-А
641 Смолін Денис Олександрович 01.01 2(6)-А
642 Степанова Світлана Геннадіїна 11.07 2(6)-А
643 Ступерська Юлія Василівна 23.10 2(6)-А
644 Хабевич Анна Олександрівна 08.05 2(6)-А
645 Швець Вадим Романович 12.10 2(6)-А
646 Ярмошенко Назар Юрійович 02.11 2(6)-А
647 Антонюк Антон Сергійович 26.05 2(6)-Б
648 Антонюк Марина Сергіївна 17.06 2(6)-Б
649 Базилик Ірина Володимирівна 06.03 2(6)-Б
650 Белінський Тимур Олександрович 07.09 2(6)-Б
651 Бороздіна Дар’я Денисівна 02.07 2(6)-Б
652 Буздиган Анна Вадимовна 25.12 2(6)-Б
653 Волощук Андрій Сергійович 21.02 2(6)-Б
654 Гасюк Єлізавета Ігорівна 21.10 2(6)-Б
655 Григорчук Іван Миколайович 04.01 2(6)-Б
656 Даценко Каріна Вадимівна 06.09 2(6)-Б
657 Дзюбак Кірілл Віталійович 20.02 2(6)-Б
658 Душкіна Марія Андріївна 29.08 2(6)-Б
659 Іліницька Юлія Олександрівна 14.11 2(6)-Б
660 Карнасевич Ольга Віталіївна 05.10 2(6)-Б
661 Касянюк Олександра Романівна 25.08 2(6)-Б
662 Каштелян Олександра Сергіївна 17.05 2(6)-Б
663 Левченко Артем Олександрович 24.09 2(6)-Б
664 Лисюк Олексій Васильович 03.02 2(6)-Б
665 Ломоносова Софія Василівна 15.08 2(6)-Б
666 Медведчук Андрій Олександрович 25.07 2(6)-Б
667 Островська Катерина Петрівна 13.12 2(6)-Б
668 Пирожок Олександра Володимирівна 19.04 2(6)-Б
669 Підтесана Анастасія Олександрівна 17.02 2(6)-Б
670 Почекаліна Валерія Ігорівна 26.12 2(6)-Б
671 Рева Орест Миколайович 19.02 2(6)-Б
672 Роєнко Максим Анатолійович 07.05 2(6)-Б
673 Салюк Анастасія Петрівна 16.01 2(6)-Б
674 Сиворог Олександр Русланович 26.12 2(6)-Б
675 Тарасюк Сергій Олександрович 08.02 2(6)-Б
676 Шпільчак Богдан Богданович 23.10 2(6)-Б
677 Янковська Уляна Володимирівна 04.10 2(6)-Б
678 Ярошук Владислав Олегович 03.10 2(6)-Б
679 Арар Владислава Недалівна 02.08 2(6)-В
680 Бандирська Катерина Сергіївна 20.10 2(6)-В
681 Бевз Даніїл Вікторович 14.07 2(6)-В
682 Білаш Даніїл Валентинович 19.05 2(6)-В
683 Бобров Назарій Олегович 23.02 2(6)-В
684 Богдан Софія Сергіївна 01.01 2(6)-В
685 Бучинський Ігор Миколайович 01.07 2(6)-В
686 Величко Михайло Сергійович 22.11 2(6)-В
687 Величко Тетяна Володимирівна 23.08 2(6)-В
688 Гаврилко Дарина Петрівна 07.07 2(6)-В
689 Гончар Ольга Володимирівна 25.08 2(6)-В
690 Жубржицький Артем Русланович 30.08 2(6)-В
691 Злочевська Анастасія Олександрівна 01.01 2(6)-В
692 Іванов Єгор Олексійович 24.06 2(6)-В
693 Князь Аріна Олександрівна 29.11 2(6)-В
694 Кожушко Серафима Вадимівна 03.08 2(6)-В
695 Курій Марія Олександрівна 17.05 2(6)-В
696 Лесько Валерія Віталіївна 13.06 2(6)-В
697 Мазур Владислав Дмитрович 17.10 2(6)-В
698 Мельник Богдана Вадимівна 27.04 2(6)-В
699 Мисик Катерина Віталіївна 25.09 2(6)-В
700 Мукосій Марія Русланівна 01.04 2(6)-В
701 Одринська Лоліта Віталіївна 24.04 2(6)-В
702 Підгорний Дмитро Олександрович 09.08 2(6)-В
703 Плаксін Артур Віталійович 24.10 2(6)-В
704 Претус Валерія Станіславівна 31.12 2(6)-В
705 Приймак Іванна Сергіївна 09.03 2(6)-В
706 Прушинська Дарина Валеріївна 21.04 2(6)-В
707 Таратасюк Наталія Андріївна 23.02 2(6)-В
708 Флерчук Юлія Валеріївна 27.01 2(6)-В
709 Хабуда Михайло Васильович 14.10 2(6)-В
710 Чорна Маргарита Олександрівна 26.10 2(6)-В
711 Яворська Маргарита Ігорівна 28.01 2(6)-В
712 Якубовський Дмитро Ігоревич 15.01 2(6)-В
713 Андрєєв Ростислав Анатолійович 08.07 2(6)-Г
714 Анодіна Анастасія Павлівна 10.12 2(6)-Г
715 Антонюк Діана В’ячеславівна 18.05 2(6)-Г
716 Барахтенко Михайло Ігорович 18.11 2(6)-Г
717 Басіста Руслана Сергіївна 07.09 2(6)-Г
718 Бондарь Максим Леонідович 27.07 2(6)-Г
719 Борейчук Анастасія Володимирівна 12.01 2(6)-Г
720 Ваврух Анастасія Дмитрівна 08.10 2(6)-Г
721 Ганах Іван Ігорович 20.07 2(6)-Г
722 Головащенко Олександра Олегівна 05.09 2(6)-Г
723 Демчишен Назар Михайлович 19.05 2(6)-Г
724 Долінська Єлизавета Миколаївна 18.08 2(6)-Г
725 Желіховський Нікіта Русланович 05.06 2(6)-Г
726 Жубржицький Владислав Олександрович 02.01 2(6)-Г
727 Карачинська Анна Євгенівна 07.09 2(6)-Г
728 Кміта Назарій Андрійович 17.01 2(6)-Г
729 Ковальчук Каміла Андріївна 30.04 2(6)-Г
730 Ковтун Христина Олегівна 06.01 2(6)-Г
731 Козак Єлизавета Андріївна 28.09 2(6)-Г
732 Мацевич Єва Ігорівна 16.12 2(6)-Г
733 Машталер Софія Миколаївна 08.11 2(6)-Г
734 Мищак Олександр Володимирович 28.10 2(6)-Г
735 Нагорний Віктор Русланович 04.02 2(6)-Г
736 Петрук Денис Євгенович 20.04 2(6)-Г
737 Романюк Ілля Іванович 02.08 2(6)-Г
738 Садовець Тимур Русланович 09.10 2(6)-Г
739 Сидорук Анастасія Юріївна 12.03 2(6)-Г
740 Сис Вікторія Валеріївна 04.10 2(6)-Г
741 Ситник Діана Володимирівна 04.06 2(6)-Г
742 Степусь Марія Олександрівна 03.03 2(6)-Г
743 Стефанишин Захар Сергійович 12.05 2(6)-Г
744 Токур Дефне Нас 30.06 2(6)-Г
745 Хлистунова Олександра Михайлівна 19.04 2(6)-Г
746 Яковленко Каріна Германівна 03.12 2(6)-Г
747 Беспалько Олександра Дмитрівна 12.05 2(6)-Д
748 Бзот Катерина Валеріївна 17.11 2(6)-Д
749 Боднар Діана Сергіївна 21.08 2(6)-Д
750 Власов Нікіта Віталійович 01.01 2(6)-Д
751 Войтюк Анна Романівна 01.09 2(6)-Д
752 Ворник Софія Сергіївна 25.09 2(6)-Д
753 Гальомко Андрій Валерійович 17.08 2(6)-Д
754 Горін Олександр Русланович 17.08 2(6)-Д
755 Єремчук Людмила Олексіївна 14.09 2(6)-Д
756 Ільчишин Богдан Ігорович 21.02 2(6)-Д
757 Йовенко Тимофій Юрійович 04.01 2(6)-Д
758 Касянюк Євгеній Романович 04.05 2(6)-Д
759 Ковальчук Владислав Ігорович 05.02 2(6)-Д
760 Котляр Артем Євгенович 10.02 2(6)-Д
761 Кузьмич Домініка Олександрівна 30.10 2(6)-Д
762 Лазаренко Анастасія Дмитрівна 12.02 2(6)-Д
763 Мазур Владислав Олександрович 06.10 2(6)-Д
764 Марковський Валентин Олегович 31.05 2(6)-Д
765 Мартинова Анастасія Максимівна 21.02 2(6)-Д
766 Матвійчук Анастасія Олександрівна 10.08 2(6)-Д
767 Матюніна Інга Олександрівна 22.09 2(6)-Д
768 Міщук Софія Вікторівна 27.06 2(6)-Д
769 Мозирська Діана Денисівна 16.01 2(6)-Д
770 Моцна Дарина Миколаївна 12.10 2(6)-Д
771 Ольшанський Євгеній Вікторович 18.02 2(6)-Д
772 Островський Андрій Петрович 11.12 2(6)-Д
773 Плавуцька Аліна Вадимівна 26.09 2(6)-Д
774 Ринда Ілля Володимирович 24.07 2(6)-Д
775 Сівік Анастасія Андріївна 26.02 2(6)-Д
776 Танчук Ілля Юрійович 23.07 2(6)-Д
777 Тимофійчук Іван Геннадійович 21.05 2(6)-Д
778 Тищук Єва Вікторівна 28.05 2(6)-Д
779 Токар Хрестина Сергіївна 17.11 2(6)-Д
780 Хіміч Богдан Валерійович 24.01 2(6)-Д
781 Шаварський Владислав Ігорович 12.02 2(6)-Д
782 Шаповал Герман Вадимович 17.01 2(6)-Д
783 Антошина Дарія Віталіївна 25.03 1(5)-А
784 Белінська Зоряна Олександрівна 24.03 1(5)-А
785 Бойко Анна Романівна 26.05 1(5)-А
786 Вінярський Максим Миколайович 30.05 1(5)-А
787 Гундіна Віолетта Сергіївна 28.01 1(5)-А
788 Данилевський Денис Вікторович 06.10 1(5)-А
789 Жук Данило Олександрович 05.08 1(5)-А
790 Іконніков Артем Вадимович 25.05 1(5)-А
791 Кассар Діана Самерівна 22.02 1(5)-А
792 Кащук Андрій Аркадійович 10.12 1(5)-А
793 Книр Яна Віталіївна 21.08 1(5)-А
794 Коловоротна Софія Олександрівна 24.08 1(5)-А
795 Костенко Максим Віталійович 11.04 1(5)-А
796 Кримський Ярослав Віталійович 24.06 1(5)-А
797 Лопатюк Назар Олександрович 22.12 1(5)-А
798 Марандюк Антон Віталійович 20.06 1(5)-А
799 Матвєєв Даніїл Вячеславович 10.11 1(5)-А
800 Медзата Уляна Андріївна 02.01 1(5)-А
801 Михайлов Назарій Михайлович 20.02 1(5)-А
802 Мілюков Олександр Сергійович 25.02 1(5)-А
803 Музика Ілля Андрійович 23.10 1(5)-А
804 Муравський Ілля Сергійович 01.08 1(5)-А
805 Надольна Дарина Олександрівна 21.10 1(5)-А
806 Онищук Іван Дмитрович 14.05 1(5)-А
807 Орловська Анастасія Олександрівна 12.08 1(5)-А
808 Перемибіда Олександр Андрійович 23.07 1(5)-А
809 Петричко Даниїл Віталійович 22.09 1(5)-А
810 Пилипчук Ярина Дмитрівна 09.05 1(5)-А
811 Потес Вероніка Дмитрівна 13.05 1(5)-А
812 Русняк Володимир Дмитрович 28.07 1(5)-А
813 Савкова Тетяна Іванівна 25.01 1(5)-А
814 Сивак Ілля Дмитрович 19.03 1(5)-А
815 Славінська Катерина Вячеславівна 07.02 1(5)-А
816 Сорока Максим Андрійович 05.04 1(5)-А
817 Тихун Юлія Вікторівна 01.06 1(5)-А
818 Цалай Роман Васильович 21.10 1(5)-А
819 Бойко Вероніка Валентинівна 09.01 1(5)-Б
820 Бондаренко Нікіта Кирилович 04.04 1(5)-Б
821 Возборська Альбіна Павлівна 27.03 1(5)-Б
822 Войтова Анастасія Олександрівна 19.03 1(5)-Б
823 Войтюк Ілля Вікторович 10.04 1(5)-Б
824 Гаврилянчик Денис Олегович 16.10 1(5)-Б
825 Горна Анастасія Андріївна 17.07 1(5)-Б
826 Грицюк Анастасія Олександрівна 16.01 1(5)-Б
827 Гурняк Олександр Олександрович 23.09 1(5)-Б
828 Данилюк Анна Сергіївна 22.05 1(5)-Б
829 Демідова Діана Сергіївна 24.04 1(5)-Б
830 Жарий Дмитро Вадимович 16.02 1(5)-Б
831 Заболотна Валерія Валеріївна 04.01 1(5)-Б
832 Карєєва Тетяна Олександрівна 06.07 1(5)-Б
833 Ковальчук Анастасія Сергіївна 03.08 1(5)-Б
834 Корінець Вікторія Володимирівна 17.11 1(5)-Б
835 Корнацька Катерина Олександрівна 17.01 1(5)-Б
836 Корчова Марія Анатоліївна 04.08 1(5)-Б
837 Косар Августіна Русланівна 07.12 1(5)-Б
838 Леус Данило Сергійович 03.04 1(5)-Б
839 Литвин Анастасія Романівна 21.02 1(5)-Б
840 Матущак Софія Василівна 09.05 1(5)-Б
841 Назаров Владислав Віталійович 09.10 1(5)-Б
842 Пасічник Анастасія Олексіївна 08.08 1(5)-Б
843 Попов Андрій Русланович 16.08 1(5)-Б
844 Романов Назар Юрійович 03.01 1(5)-Б
845 Савков Артем Юрійович 05.02 1(5)-Б
846 Самишкін Михайло Сергійович 06.06 1(5)-Б
847 Скробач Андрій Сергійович 03.11 1(5)-Б
848 Столярчук Юлія Олександрівна 06.06 1(5)-Б
849 Талимончик Дмитро Сергійович 20.01 1(5)-Б
850 Тітов Артем Вячеславович 15.09 1(5)-Б
851 Тюх Назар Дмитрович 07.01 1(5)-Б
852 Ференчук Олександр Богданович 13.11 1(5)-Б
853 Фомін Матвій Миколайович 26.09 1(5)-Б
854 Чорноморець Катерина Олександрівна 24.01 1(5)-Б
855 Албул Софія Олександрівна 27.05 1(5)-В
856 Балахтарь Ростислав Євгенович 11.06 1(5)-В
857 Барабаш Євген Степанович 04.12 1(5)-В
858 Бондар Марія Олександрівна 30.05 1(5)-В
859 Бортняк Дмитро Володимирович 27.10 1(5)-В
860 Грижак Варвара Олегівна 17.12 1(5)-В
861 Гуменюк Максим Оленгович 02.06 1(5)-В
862 Данильчук Олександра Олегівна 16.10 1(5)-В
863 Дмитрук Олександр Олегович 18.09 1(5)-В
864 Желіховський Владислав Андрійович 09.01 1(5)-В
865 Іванович Діана Віталіївна 31.05 1(5)-В
866 Ковальов Богдан Валерійович 15.05 1(5)-В
867 Коломієць Артем Валерійович 29.09 1(5)-В
868 Корнієнко Вікторія Олександрівна 22.01 1(5)-В
869 Криворучко Анна Олександрівна 18.06 1(5)-В
870 Ларченкова Варвара Дмитрівна 20.03 1(5)-В
871 Літвінов Валерій Юрійович 01.01 1(5)-В
872 Лютовський Олескандр Олександрович 09.03 1(5)-В
873 Маренюк Олександра Сергіївна 15.09 1(5)-В
874 Павлюк Яна Євгенівна 15.03 1(5)-В
875 Пастухова Софія Ярославівна 09.02 1(5)-В
876 Петрук Вікторія Євгенівна 04.06 1(5)-В
877 Поперечний Олександр Сергійович 05.05 1(5)-В
878 Регелюк Діана Романівна 25.01 1(5)-В
879 Скляр Наталія Олександрівна 11.01 1(5)-В
880 Слободян Артем Сергійович 07.03 1(5)-В
881 Станіславчук Евеліна Юріївна 24.08 1(5)-В
882 Столярчук Єлизавета Сергіївна 02.02 1(5)-В
883 Ткачук Тимофій Юрійович 30.12 1(5)-В
884 Трембач Артем Багданович 12.09 1(5)-В
885 Чернецький Данило Ігорович 06.11 1(5)-В
886 Швець Нікіта Степанович 05.07 1(5)-В
887 Шелепало Максим Олегович 06.09 1(5)-В
888 Ярмолюк Софія Дмирівна 05.07 1(5)-В
889 Адамчук Матвій Олександрович 04.04 1(5)-Г
890 Бевза Єлизавета Василівна 13.04 1(5)-Г
891 Васільєва Вероніка Вадимівна 05.05 1(5)-Г
892 Вашеняк Марія Олегівна 23.08 1(5)-Г
893 Вергелес Владислав Сергійович 19.07 1(5)-Г
894 Власов Єгор Олександрович 06.07 1(5)-Г
895 Гадай Андрій Андрійович 10.05 1(5)-Г
896 Голубовська Ангеліна Русланівна 14.06 1(5)-Г
897 Доколова Софія Олександрівна 06.02 1(5)-Г
898 Думник Уляна Сергіївна 25.06 1(5)-Г
899 Дячок Емма Юріївна 25.04 1(5)-Г
900 Задоянчук Остап Антонович 11.12 1(5)-Г
901 Клімова Богдана Ігорівна 19.02 1(5)-Г
902 Коваль Дмитро Богданович 27.08 1(5)-Г
903 Корецький Ростислав Олегович 28.02 1(5)-Г
904 Костюк Максим Олексійович 19.11 1(5)-Г
905 Луцкова Юлія Павлівна 05.02 1(5)-Г
906 Марченко Єлизавета Ігорівна 11.02 1(5)-Г
907 Мельник Вероніка Олексіївна 05.10 1(5)-Г
908 Мерлюк Марк Володимирович 27.10 1(5)-Г
909 Осауленко Станіслав Віталійович 30.08 1(5)-Г
910 Паршенко Владислав Валерійович 21.03 1(5)-Г
911 Поліщук Роман Анатолійович 18.01 1(5)-Г
912 Ревін Максим Євгенович 05.01 1(5)-Г
913 Рибачок Михайло Анатолійович 24.10 1(5)-Г
914 Солтик Вероніка Олександрівна 08.03 1(5)-Г
915 Тесса Даніїл Володимирович 24.02 1(5)-Г
916 Тончук Олександр Сергійович 01.05 1(5)-Г
917 Федосюк Софія Геннадіївна 29.11 1(5)-Г
918 Шевцова Анастасія Дмитрівна 21.11 1(5)-Г
919 Шлапак Вадим Русланович 28.02 1(5)-Г
920 Шматлай Софія Михайлівна 23.01 1(5)-Г
921 Яровий Максим Олександрович 21.01 1(5)-Г
922 Андрєєв Єгор Олегович 22.04 1(5)-Д
923 Борейчук Яна Андріївна 07.06 1(5)-Д
924 Великий Дмитро Сергійович 26.10 1(5)-Д
925 Гладка Валерія Валеріївна 17.12 1(5)-Д
926 Гудзь Максим Олегович 10.04 1(5)-Д
927 Задорожна Вікторія Олегівна 06.07 1(5)-Д
928 Кафлевський Іван Богданович 06.07 1(5)-Д
929 Кім Аріна Олександрівна 08.05 1(5)-Д
930 Коваль Богдан Вадимович 20.06 1(5)-Д
931 Ковальчук Костянтин Костянтинович 14.11 1(5)-Д
932 Кульгук Іван Іванович 25.01 1(5)-Д
933 Кульчицький Назар Олександрович 01.01 1(5)-Д
934 Кухар Олександра Анатоліївна 30.01 1(5)-Д
935 Лук`янов Роман Михайлович 15.10 1(5)-Д
936 Мельник Дар`я Володимирівна 15.05 1(5)-Д
937 Мельничук Дарія Юріївна 19.01 1(5)-Д
938 Мельничук Павло Олександрович 12.07 1(5)-Д
939 Михайлов Михайло Максимович 29.01 1(5)-Д
940 Музика Назар Володимирович 15.02 1(5)-Д
941 Нідзельський Ілля Русланович 28.07 1(5)-Д
942 Обоз Софія Миколаївна 28.09 1(5)-Д
943 Плавуцька Іванна Вадимівна 21.06 1(5)-Д
944 Поліщук Дарія Богданівна 19.02 1(5)-Д
945 Приходько Олексій Андрійович 09.09 1(5)-Д
946 Сівачук Дмитро Андрійович 02.09 1(5)-Д
947 Солтис Ельвіра Сергіївна 04.04 1(5)-Д
948 Столярик Софія Віталіївна 25.09 1(5)-Д
949 Теклюк Богдан Володимирович 30.05 1(5)-Д
950 Токарчук Катерина Миколаївна 24.05 1(5)-Д
951 Фіялчук Дмитро Олександрович 29.08 1(5)-Д
952 Фурман Ангеліна Вікторівна 19.08 1(5)-Д
953 Чорна Світлана Володимирівна 02.04 1(5)-Д
954 Шквир Анастасія Олегівна 04.12 1(5)-Д
955 Шквир Андрій Олегович 04.12 1(5)-Д
956 Шумілов Максим Юрійович 30.12 1(5)-Д
Переглядів: 8753

Авторизація:
Логін:
Пароль:
Запам`ятати

Краща 10-ка
учнів гімназії:

за результатами олімпіад та МАН за останні
16 років
ПІБ Бали
1 Авсієвич В. 147
2 Винничук М. 128
3 Грома Я. 114
4 Мисан А. 109
4 Уткін А. 109
5 Резніков Ю. 104
6 Колган В. 80
7 Донюк Р. 78
8 Шпичко В. 77
9 Дацков Я. 75
10 Килимчук Є. 66

Опитування:
 
   Ваш вік?
  до 11 років
  12-17 років
  18-23 років
  24-30 років
  31-55 років
  56-65 років
  більше 65 років


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(вчителі)
переглянути всіх
Сьогодні:
Іменинників немає

В цьому місяці будуть:
Грузевич Т.Ю. (28.04)


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(учні)
переглянути всіх
Сьогодні:
Бубенок Єгор (2(6)-А)
Кирилюк Георгій (3(7)-А)
Лобуренко Ольга (5(9)-В)
Самишкіна Єлизавета (5(9)-А)

В цьому місяці будуть:



Код кнопки сайту гімназії №2

Співпрацюємо з:

Міністерство освіти України

Педагогічна преса

Обласний факультатив з програмування




www.olimp-sport.com.ua
© XEOL 2018
четвер 06:48
1. 08:30 - 09:15
2. 09:25 - 10:10
3. 10:30 - 11:15
4. 11:35 - 12:20
5. 12:35 - 13:20
6. 13:30 - 14:15
7. 14:20 - 15:05