xeol microsofr office word excel access powerpoint paint графика обучение офис майкрософт ворд эксель аксес повер поинт паинт программы калькулятор компьютер информатика xeol.com.ua
м. Хмельницький
     
   Головна
 
   Новини
 
   Фотогалерея
 
   Контакти
 
   Карта сайту
 

Загальна інформація
Міжнародна діяльність
Нацпроект «Відкритий світ»
Навчання
Матеріали для завантаження
Наукова діяльність
Виховна система
Батькам та дітям
Форум
Гостьова книга
Доступ до
публічної інформації

Пошук по сайту


Випадкове фото

Останні новини:

Навчання [98]
2018-03-14 Адміністрація

з 02 квітня по 25 травня 2018 року проводить прийом заяв на участь у конкурсному відборі на навчання у 1(5) класах гімназії

зразки завдань

Докладніше...
2018-04-17 Трачук В.В.

30.05 - математика 9 кл.

5.06 - англ. мова 9-А, 9-Б, 9-Г

5.06 інформатика 9-В

8.06 укр. мова (диктант) 9 кл.

Докладніше...
2018-04-17 Осатюк Н.А.

Неформальна освіта - це актуально

Докладніше...
Конкурси [240]
2018-04-25 Федік Ж.Л.

Досягнення "Хмельицьких промінчиків"

Докладніше...
2018-04-25 Олійник О.П.

Вітаємо переможців конкурсу "Лідер читання -2018"

Докладніше...
2018-04-18 Медведева О.

Гімназисти серед найкращих есеїстів

Докладніше...
Міжнар. діяльність [34]
2018-03-24 Бесага І.Є.

Гімназія №2 учасник фестивалю культур Європейських країн

Докладніше...
2018-02-25 Бесага І.Є.

МДЦ «Артек» радо відчинив двері для учасників Всеукраїнської учнівської конференції Асоційованих шкіл ЮНЕСКО

Докладніше...
2017-04-11 Адміністрація

Зустріч з представниками вищих навчальних закладів Литви

Докладніше...
Спорт [27]
2018-03-29 Косинська Г.С.

Вітаємо з перемогою!

Докладніше...
2018-03-24 Миринюк В.М.

Вітаємо володарів кубку з футзалу  2018 року

Докладніше...
2018-03-24 Братченко Т.В.

Обираємо здоровий спосіб життя, або як гімназисти на фестиваль ходили

Докладніше...
Свята [102]
2018-04-25 Гесаль А.В.

Тиждень точних наук у гімназії №2 

Докладніше...
2018-04-25 Осатюк Н.А.

День відкритих дверей у гімназії №2 

Докладніше...
2018-04-17 Адміністрація

21.04.2018 о 9:00

День відкритих дверей

Запрошуються всі бажаючі!!!

Докладніше...
Загальні [103]
2018-04-19 Осатюк Н.А.

19 квітня 2017 року у гімназії №2 проведено День цивільного захисту

Докладніше...
2018-04-18 Лакей А.І.

Мистецька феєрія у гімназії №2

Докладніше...
2018-04-14 Мельницька І.А.

Гімназисти мандрували країнами Азії

Докладніше...
Сайт [12]
2015-11-07 admin

Середовище Scratch 2

Докладніше...
2014-09-11 s_oleg

Для 2(6)х класів середовище Scratch 1.4

Докладніше...
2012-10-09 s_oleg

Для 11Б середовище gcc

Докладніше...
Новини
 Джерело: виховна роботаСпорт  2012-11-24 13:40:07 

Вітаємо  команду   гімназії №2, яка   посіла  І  місце на   міських  змаганнях  з  гандболу, що відбулися  у листопаді  в  рамках  проведення   65  Спартакіади  шкіл  міста. 

Вітаємо  вчителя  фізичного  виховання  Колісецького В.О.  та  команду   гімназистів  у складі:

Люлькуна Р.  10-В

Думного О. 10-В

Нікітіна  Н. 11-Б

Яцишина М.  9-Б

Пиндика А. 9-Б

Коваль В. 9-Б

Карвацького М. 9-Г

Заболотного М. 9-Г

Сідлярського А.  7-Д

Коцмана А.  9-Г

Струбецького І. 7-В

 

                                    

 
 Джерело: Мудра І.І.Конкурси  2012-11-19 10:38:46 

Вітаємо переможців ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

І місце - Люкова Юлія (9-Б), вчитель Пашко К.О
ІІ місце - Олійник Юлія (9-Г), вчитель Дорога С.В.
ІІІ місце - Цигульов Євген (5-А), вчитель Пашко К.О.
ІІІ місце - Ковальчук Анна (5-Б), вчитель Коваль Г.А.
ІІІ місце - Думка Мирослава (6-Д), вчитель Білоус В.В.
ІІІ місце - Бориславська Віка (6-Б), вчитель Коваль Г.А.
ІІІ місце - Гончар Юля (6-Г), вчитель Рибчинська О.В.
ІІІ місце - Кмрилюк Тетяна (7-А), вчитель Дорога С.В.
ІІІ місце - Левчик Катерина (8-Б), вчитель Мотрук О.С.
ІІІ місце - Рудавська Дарина (8-Б), вчитель Дорога С.В.
ІІІ місце - Кухарська Каріна (10-А), вчитель Мотрук О.С.
ІІІ місце - Винничук Михайло-Дмитро (10-Б), вчитель Осатюк Н.А.
ІІІ місце - Герасимчук Анна (11-А), вчитель Мудра І.І.

 

 
 Джерело: Мудра І.І.Конкурси  2012-11-19 09:55:27 

Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіад з історії та біології

Історія   Біологія
ІІ місце - Грома Яна (9-Б), вчитель Футорна М.П.   ІІ місце - Грома Яна (9-Б), вчитель Тихонюк Н.С.
ІІ місце - Лепкий Владислав (8-Г), вчитель Полякова Г.П.   ІІ місце - Шиманський Михайло (11-Б), вчитель Савва О.В.
ІІ місце - Деревицька Наталія (10-А), вчитель Полякова Г.П.   ІІІ місце - Винничук Михайло (10-Б), вчитель Тихонюк Н.С.
ІІІ місце - Кошельник Вікторія (11-А), вчитель Дупляк Т.В.   ІІІ місце - Кордиш Олексій (10-Б), вчитель Тихонюк Н.С.
    ІІІ місце - Вашеняк Артем (8-А), Савва О.В.

 

 
 Джерело: Мудра І.І.Конкурси  2012-11-12 20:24:42 

Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіад з екології та математики

Екологія

ІІ місце - Нікуліна Катерина (10-В), вчитель Бородій Н.І.

ІІІ місце - Кордиш Олексій (10-Б) Бородій Н.І.

 

Математика

І місце - Петров Денис (7-А), вчитель Гесаль А.В.

ІІІ місце - Вашеняк Артем (8-А), вчитель Приходько І.О.

ІІІ місце - Бевза Дмитро (8-Б), вчитель Усова А.С.

 

 
 Джерело: Мудра І.І.Конкурси  2012-11-05 09:15:22 

Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіади з географії та фізики

Географія

 

Фізика

І місце – Грома Яна (9-Б), вчитель Мельницька І.І.

ІІ місце – Винничук Михайло-Дмитро  (10-Б), вчитель Чекіна Т.В.

ІІІ місце – Пасинкова Олена (9А), вчитель Чекіна Т.В.

ІІІ місце – Вашеняк Артем (8-А), вчитель Мельницька І.І.

 

ІІ місце – Гандзюк  Юрій  (11 –Б), вчитель Карповець О.В.

ІІ місце- Винничук Михайло-Дмитро  (10-Б), вчитель Карповець О.В.

ІІ місце – Павлюк Вадим  (9-А), вчитель Карповець О.В.

ІІІ місце – Пасинкова Олена (9-А), вчитель Карповець О.В.

ІІІ місце – Атаманчук  Тетяна ( 9- Б), вчитель Літвінова С.П.

ІІІ місце – Бевза Дмитро ( 8-Б), вчитель Карповець О.В.

ІІІ місце – Галкіна Валерія ( 8-Г), вчитель Карповець О.В.

ІІІ місце – Персіянова-Гаврилюк Ольга ( 7-Д), вчитель Карповець О.В.

III місце – Шведюк Валерія (7-Г), вчитель Карповець О.В.

 

 
Переглядів: 144394

Авторизація:
Логін:
Пароль:
Запам`ятати

Краща 10-ка
учнів гімназії:

за результатами олімпіад та МАН за останні
16 років
ПІБ Бали
1 Авсієвич В. 147
2 Винничук М. 128
3 Грома Я. 114
4 Мисан А. 109
4 Уткін А. 109
5 Резніков Ю. 104
6 Колган В. 80
7 Донюк Р. 78
8 Шпичко В. 77
9 Дацков Я. 75
10 Килимчук Є. 66

Опитування:
 
   Ваш вік?
  до 11 років
  12-17 років
  18-23 років
  24-30 років
  31-55 років
  56-65 років
  більше 65 років


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(вчителі)
переглянути всіх
Сьогодні:
Іменинників немає

В цьому місяці будуть:
Грузевич Т.Ю. (28.04)


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(учні)
переглянути всіх
Сьогодні:
Бубенок Єгор (2(6)-А)
Кирилюк Георгій (3(7)-А)
Лобуренко Ольга (5(9)-В)
Самишкіна Єлизавета (5(9)-А)

В цьому місяці будуть:



Код кнопки сайту гімназії №2

Співпрацюємо з:

Міністерство освіти України

Педагогічна преса

Обласний факультатив з програмування




www.olimp-sport.com.ua
© XEOL 2018
четвер 06:42
1. 08:30 - 09:15
2. 09:25 - 10:10
3. 10:30 - 11:15
4. 11:35 - 12:20
5. 12:35 - 13:20
6. 13:30 - 14:15
7. 14:20 - 15:05