xeol microsofr office word excel access powerpoint paint графика обучение офис майкрософт ворд эксель аксес повер поинт паинт программы калькулятор компьютер информатика xeol.com.ua
м. Хмельницький
     
   Головна
 
   Новини
 
   Фотогалерея
 
   Контакти
 
   Карта сайту
 

Загальна інформація
Міжнародна діяльність
Нацпроект «Відкритий світ»
Навчання
Матеріали для завантаження
Наукова діяльність
Виховна система
Батькам та дітям
Форум
Гостьова книга
Доступ до
публічної інформації

Пошук по сайту


Випадкове фото

Останні новини:

Навчання [100]
2018-05-23 Адміністрація

Вступні випробування

Докладніше...
2018-05-08 Адміністрація

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 5, 10 класу закладів загальної середньої освіти

Докладніше...
2018-03-14 Адміністрація

з 02 квітня по 31 травня 2018 року проводить прийом заяв на участь у конкурсному відборі на навчання у 1(5) класах гімназії

зразки завдань

 

Докладніше...
Конкурси [242]
2018-05-17 Марцонь О.Г.

Перемога на конурсі  "Охорона праці  очима  дітей"

Докладніше...
2018-05-03 Гуменюк Н.В.

Свіжий вітер-Землі надія!

Докладніше...
2018-04-25 Федік Ж.Л.

Досягнення "Хмельицьких промінчиків"

Докладніше...
Міжнар. діяльність [35]
2018-05-19 Бесага І.Є.

Дні Європи в гімназії №2, або як євроклубівці кар'єру вибирали.

Докладніше...
2018-03-24 Бесага І.Є.

Гімназія №2 учасник фестивалю культур Європейських країн

Докладніше...
2018-02-25 Бесага І.Є.

МДЦ «Артек» радо відчинив двері для учасників Всеукраїнської учнівської конференції Асоційованих шкіл ЮНЕСКО

Докладніше...
Спорт [27]
2018-03-29 Косинська Г.С.

Вітаємо з перемогою!

Докладніше...
2018-03-24 Миринюк В.М.

Вітаємо володарів кубку з футзалу  2018 року

Докладніше...
2018-03-24 Братченко Т.В.

Обираємо здоровий спосіб життя, або як гімназисти на фестиваль ходили

Докладніше...
Свята [106]
2018-05-19 Кравець Д.

Поезія єднає серця

Докладніше...
2018-05-17 Братченко Т.В.

Флешмоб "Україна-вишивана" у гімназії №2

Докладніше...
2018-05-09 Осатюк Н.А.

День науки - 2018

Докладніше...
Загальні [108]
2018-05-17 Савицька Г.

Коли допомогти може кожен

Докладніше...
2018-05-15 Братченко Т.В.

Правила дорожні має знати кожен

Докладніше...
2018-05-11 Трачук В.В.

Засідання дискусійного клубу «Усе починається з води»

Докладніше...
Сайт [12]
2015-11-07 admin

Середовище Scratch 2

Докладніше...
2014-09-11 s_oleg

Для 2(6)х класів середовище Scratch 1.4

Докладніше...
2012-10-09 s_oleg

Для 11Б середовище gcc

Докладніше...
Новини
 Джерело: Мудра І.І.Конкурси  2012-11-19 10:38:46 

Вітаємо переможців ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

І місце - Люкова Юлія (9-Б), вчитель Пашко К.О
ІІ місце - Олійник Юлія (9-Г), вчитель Дорога С.В.
ІІІ місце - Цигульов Євген (5-А), вчитель Пашко К.О.
ІІІ місце - Ковальчук Анна (5-Б), вчитель Коваль Г.А.
ІІІ місце - Думка Мирослава (6-Д), вчитель Білоус В.В.
ІІІ місце - Бориславська Віка (6-Б), вчитель Коваль Г.А.
ІІІ місце - Гончар Юля (6-Г), вчитель Рибчинська О.В.
ІІІ місце - Кмрилюк Тетяна (7-А), вчитель Дорога С.В.
ІІІ місце - Левчик Катерина (8-Б), вчитель Мотрук О.С.
ІІІ місце - Рудавська Дарина (8-Б), вчитель Дорога С.В.
ІІІ місце - Кухарська Каріна (10-А), вчитель Мотрук О.С.
ІІІ місце - Винничук Михайло-Дмитро (10-Б), вчитель Осатюк Н.А.
ІІІ місце - Герасимчук Анна (11-А), вчитель Мудра І.І.

 

 
 Джерело: Мудра І.І.Конкурси  2012-11-19 09:55:27 

Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіад з історії та біології

Історія   Біологія
ІІ місце - Грома Яна (9-Б), вчитель Футорна М.П.   ІІ місце - Грома Яна (9-Б), вчитель Тихонюк Н.С.
ІІ місце - Лепкий Владислав (8-Г), вчитель Полякова Г.П.   ІІ місце - Шиманський Михайло (11-Б), вчитель Савва О.В.
ІІ місце - Деревицька Наталія (10-А), вчитель Полякова Г.П.   ІІІ місце - Винничук Михайло (10-Б), вчитель Тихонюк Н.С.
ІІІ місце - Кошельник Вікторія (11-А), вчитель Дупляк Т.В.   ІІІ місце - Кордиш Олексій (10-Б), вчитель Тихонюк Н.С.
    ІІІ місце - Вашеняк Артем (8-А), Савва О.В.

 

 
 Джерело: Мудра І.І.Конкурси  2012-11-12 20:24:42 

Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіад з екології та математики

Екологія

ІІ місце - Нікуліна Катерина (10-В), вчитель Бородій Н.І.

ІІІ місце - Кордиш Олексій (10-Б) Бородій Н.І.

 

Математика

І місце - Петров Денис (7-А), вчитель Гесаль А.В.

ІІІ місце - Вашеняк Артем (8-А), вчитель Приходько І.О.

ІІІ місце - Бевза Дмитро (8-Б), вчитель Усова А.С.

 

 
 Джерело: Мудра І.І.Конкурси  2012-11-05 09:15:22 

Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіади з географії та фізики

Географія

 

Фізика

І місце – Грома Яна (9-Б), вчитель Мельницька І.І.

ІІ місце – Винничук Михайло-Дмитро  (10-Б), вчитель Чекіна Т.В.

ІІІ місце – Пасинкова Олена (9А), вчитель Чекіна Т.В.

ІІІ місце – Вашеняк Артем (8-А), вчитель Мельницька І.І.

 

ІІ місце – Гандзюк  Юрій  (11 –Б), вчитель Карповець О.В.

ІІ місце- Винничук Михайло-Дмитро  (10-Б), вчитель Карповець О.В.

ІІ місце – Павлюк Вадим  (9-А), вчитель Карповець О.В.

ІІІ місце – Пасинкова Олена (9-А), вчитель Карповець О.В.

ІІІ місце – Атаманчук  Тетяна ( 9- Б), вчитель Літвінова С.П.

ІІІ місце – Бевза Дмитро ( 8-Б), вчитель Карповець О.В.

ІІІ місце – Галкіна Валерія ( 8-Г), вчитель Карповець О.В.

ІІІ місце – Персіянова-Гаврилюк Ольга ( 7-Д), вчитель Карповець О.В.

III місце – Шведюк Валерія (7-Г), вчитель Карповець О.В.

 

 
 Джерело: АдміністраціяКонкурси  2012-10-17 17:38:16 

конкурс комп’ютерної графіки та анімації

Для участі у обласному заочному конкурсі комп’ютерної графіки та анімації запрошуються школярі та учні комп'ютерних гуртків позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, гімназій, ліцеїв та навчально-виховних комплексів, які знайомі з новими інформаційними технологіями і здатні створювати графічні та анімаційні роботи віком до 18 років.

Роботи подавати відповідно до Положення про обласний заочний конкурс комп’ютерної графіки та анімації до 26 жовтня 2012 року на електронну адресу: animation@i.ua

Заявки на участь у обласному заочному конкурсі комп’ютерної графіки та анімації подаються на електронну адресу: hocnttym@ukrpost.ua.

 
Переглядів: 146836

Авторизація:
Логін:
Пароль:
Запам`ятати

Краща 10-ка
учнів гімназії:

за результатами олімпіад та МАН за останні
16 років
ПІБ Бали
1 Авсієвич В. 147
2 Винничук М. 128
3 Грома Я. 114
4 Мисан А. 109
4 Уткін А. 109
5 Резніков Ю. 104
6 Колган В. 80
7 Донюк Р. 78
8 Шпичко В. 77
9 Дацков Я. 75
10 Килимчук Є. 66

Опитування:
 
   Ваш вік?
  до 11 років
  12-17 років
  18-23 років
  24-30 років
  31-55 років
  56-65 років
  більше 65 років


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(вчителі)
переглянути всіх
Сьогодні:
Іменинників немає

В цьому місяці будуть:
Коцюба О.В. (28.05)
Гесаль А.В. (31.05)


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(учні)
переглянути всіх
Сьогодні:
Антонюк Антон (2(6)-Б)
Бойко Анна (1(5)-А)
Кукурудза Дмитро (4(8)-Г)

В цьому місяці будуть:



Код кнопки сайту гімназії №2

Співпрацюємо з:

Міністерство освіти України

Педагогічна преса

Обласний факультатив з програмування




www.olimp-sport.com.ua
© XEOL 2018
субота 05:05
1. 08:30 - 09:15
2. 09:25 - 10:10
3. 10:25 - 11:10
4. 11:20 - 12:05
5. 12:15 - 13:00
6. 13:10 - 13:55
7. 14:00 - 14:45