xeol microsofr office word excel access powerpoint paint графика обучение офис майкрософт ворд эксель аксес повер поинт паинт программы калькулятор компьютер информатика xeol.com.ua
м. Хмельницький
     
   Головна
 
   Новини
 
   Фотогалерея
 
   Контакти
 
   Карта сайту
 

Загальна інформація
ВСТУП ДО ГІМНАЗІЇ
Міжнародна діяльність
БЕЗПЕКА ЖИТТЯ
Нацпроект «Відкритий світ»
Навчання
Матеріали для завантаження
Наукова діяльність
Виховна система
Батькам та дітям
Форум
Гостьова книга
Доступ до
публічної інформації

Пошук по сайту


Випадкове фото

Останні новини:

Навчання [113]
2019-02-03 Савицька Г.О.

Пам'ятатй  про Крути

Докладніше...
2018-12-19 Троцюк Т.А.

Вивчення іноземної мови може бути цікаве та нестандартне….

Докладніше...
2018-12-12 Удра Н.Д.

Створюємо сучасний освітній  простір

Докладніше...
Конкурси [270]
2019-02-03 Осатюк Н.А.

Вітаємо переможців ІІІ – (обласного) етапу олімпіади з інформатики (програмування)

Докладніше...
2019-02-03 Томчшина Т.П.

Вітаємо гімназистів-переможців дебатного турніру

Докладніше...
2019-01-28 Кремінський С.Г.

Назва: Вітаємо переможців  гри "Місто своїми руками" 

Докладніше...
Міжнар. діяльність [35]
2018-05-19 Бесага І.Є.

Дні Європи в гімназії №2, або як євроклубівці кар'єру вибирали.

Докладніше...
2018-03-24 Бесага І.Є.

Гімназія №2 учасник фестивалю культур Європейських країн

Докладніше...
2018-02-25 Бесага І.Є.

МДЦ «Артек» радо відчинив двері для учасників Всеукраїнської учнівської конференції Асоційованих шкіл ЮНЕСКО

Докладніше...
Спорт [32]
2019-02-03 Кабальська М.І.

Вітаємо наших шахістів

Докладніше...
2018-12-12 Томчишина Т.П.

Гімназисти-учасники Всеукраїнських спортивних змагань  “Cool Games”

Докладніше...
2018-11-26 Савва О.В.

Вітаємо абсолютного чемпіона

Докладніше...
Свята [130]
2019-02-03 Савицька Г.О.

Вечір зустрічі з випускниками у гімназії №2

Докладніше...
2019-02-03 Дмитро Савчук

У гімназії №2 відкрили  фотовиствку "Захисникам Собороності присвячується" 

Докладніше...
2019-01-31 Бесага І.Є.

День Соборності  - день Єднання 

Докладніше...
Загальні [130]
2019-02-03 Томчишина Т.П.

27 січня - День пам'яті жертв Голокосту

Докладніше...
2019-01-31 Дрозда А.В.

Гімназисти  передали естафету  з одночасного прочитання  книги Л.Ніцой "Незламні мураші" учням СЗОШ № 29

Докладніше...
2019-01-31 Томчишина Т.П.

У гімназії  завершилась патріотична акція  з  читання книжки Л.Ніцой "Незламні мураші" 

Докладніше...
Сайт [12]
2015-11-07 admin

Середовище Scratch 2

Докладніше...
2014-09-11 s_oleg

Для 2(6)х класів середовище Scratch 1.4

Докладніше...
2012-10-09 s_oleg

Для 11Б середовище gcc

Докладніше...
Новини
Конкурси
 Джерело: Осатюк Н.А.  2019-02-03 21:14:57 

Вітаємо переможців ІІІ – (обласного) етапу олімпіади з інформатики (програмування)

Дипломи І-го ступеня

Фомюк Артем 9-Г, («Алгоритм» Попик А.В.)

Таравський Денис 8-А, («Алгоритм» Попик А.В.)

Авсієвич Володимир 10-А, («Алгоритм» Попик А.В.), Савіцький О.М.

 

Диплом ІІ-го ступеня

Ліщук Юлія 10-Б, Савіцький О.М.

 

Дипломи ІІІ-го ступеня

Мороз Павло 11-Г, Савіцький О.М.

Степанов Тарас 9-Б, Савіцький О.М.

Таланчук Андрій 11-Г, Савіцький О.М.

Кушнір Юлія 10-Б, Савіцький О.М.

Алексеєв Михайло 10-Б, Савіцький О.М.

Марценков Олександр 11-Г, Савіцький О.М.

 
 Джерело: Томчшина Т.П.  2019-02-03 21:10:16 

Вітаємо гімназистів-переможців дебатного турніру

Днями учні  гімназії №2 Коваль Дмитро та Галущак Владислав взяли  участь у загальноміському дебатному  турнірі "Пам'яті Героїв Крут". Турнір відбувся на базі  Хемльницького університету  управління  персоналом і мав  на  меті зацікавити  учнів-старшокласників  героїчною історією  "хлопців-крутянців". Приємно зазначити, що команда  гімназі №2 здобула  перемогу у турнірі.

Вітаємо Коваля Дмитра, Галущака Владислава та вчителя правознавства Кремінського С.Г.
 
дебатний турнір
 
 Джерело: Кремінський С.Г.  2019-01-28 19:36:59 

Назва: Вітаємо переможців  гри "Місто своїми руками"

Нещодавно відбулася фінальна  гра "Місто своїми руками" серед учнів 6-х класів м.Хмельницького. Приємно зазначити, що переможцями гри стала команда учнів  гімназії №2, яку підготував вчитель правознавства "Юні краєзнавці"  у складі:

1. Книр Яни
2. Петричка Даниїла
3. Савкової Тететяни
4. Антошиної  Дарини
5. Гундіної  Віолетти
6. Медзатої  Уляни
Вітаємо знавців історії м.Хмельницького з суперпризом - поїздкою до Верховної Ради України.

Переможці

 
 Джерело: Осатюк Н.А.  2019-01-22 08:30:26 

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з математики та української мови

математика

І місце - Фомюк Артем (9-Г), вчитель Кузенна В.О.

ІІ місце - Бевза Катерина (9-Г). вчитель Кузенна В.О.

ІІ місце - Нечаєв-Сліпченко Нікіта (8-А), вчитель Белінська Т.К.

 

українська мова

ІІ місце - Буняк Валерія (10-А), вчитель Івасюк Т.М.

 
 Джерело: Осатюк Н.А.  2019-01-09 10:16:47 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ І ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ УЧНІВСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ МАН!

І місце – Швець Анна, 11-Б,секція «Українська література», педагогічний керівник – Осатюк Н.А.
І місце – Сис Юлія, 11-Б, секція «Журналістика», педагогічний керівник – Томчишина Т.П.
І місце – Авсієвич Володимир, 10-А, секція, «Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту», педагогічний керівник – Савіцький О.М.
І місце – Буняк Валерія, 10-А, секція «Педагогіка», педагогічний керівник – Степанова О.В.
 
ІІ місце – Смоляр Вікторія, 11-А, секція «Мистецтвознавство», педагогічний керівник – Гуменюк Н.В.
ІІ місце – Лісова Вікторія, 11-А, секція «Німецька мова», педагогічний керівник – Антонова Л.А.
ІІ місце – Гошта Вікторія, 11-А, секція «Психологія», педагогічний керівник – Стефанцева С.А.
ІІ місце – Ковальчук Анастасія, 11-В, секція «Правознавство», педагогічний керівник – Кремінський С.Г.
ІІ місце – Василишин Максим, 11-В, секція «Зарубіжна література», педагогічний керівник – Федік Ж.Л.
ІІ місце – Білик Анастасія, 11-В, секція «Українська мова», педагогічний керівник – Федченко Т.Ф.
ІІ місце – Гринишин Марія, 11-В, секція «Загальна біологія», педагогічний керівник – Тихонюк Н.С.
ІІ місце – Марценков Олександр, 11-Г, секція «Англійська мова», педагогічний керівник – Сініцька О.Л.
ІІ місце – Любовецька Дар’я, 11-Г, секція «Мікроекономіка та макроекономіка», педагогічний керівник – Чекіна Т.В.
ІІ місце – Горностай Данило, 10-В, секція «Англійська мова», педагогічний керівник – Троцюк Т.А.
ІІ місце – Лукомська Катерина, 10-В, секція «Ветеринарія та зоотехнія», педагогічний керівник – Савва О.В.
ІІ місце – Фадєєв Антон, 9-Г, секція «Журналістика», педагогічний керівник – Білоус В.В.
ІІ місце – Соловей Марія, 9-В, секція «Агрономія», педагогічний керівник – Мисик Т.В.
 
ІІІ місце – Стецюк Інна, 10-А, секція «Мистецтвознавство», педагогічний керівник – Івасюк Т.М.
ІІІ місце – Квасниця Катерина, 10-Г, секція «Валеологія», педагогічний керівник – Савва О.В.
ІІІ місце – Войткова Анна, 10-Г, секція «Медицина», педагогічний керівник – Савва О.В.
ІІІ місце – Смоляр Вікторія, 11-А, секція «Українська мова», педагогічний керівник – Гаврілова Я.І.
ІІІ місце – Сис Юлія, 11-Б, секція «Англійська мова», педагогічний керівник – Столяр Л.Л.
ІІІ місце – Стахміч Діана, 11-Б, секція «Валеологія», педагогічний керівник – Бородій Н.І.
ІІІ місце – Любовецька Дар’я, 11-Г, секція «Теоретична фізика», педагогічний керівник – Карповець О.В.
ІІІ місце – Коржова Дар’я, 9-Б, секція «Історичне краєзнавство», педагогічний керівник – Футорна М.П.
 
Переглядів: 159885

Авторизація:
Логін:
Пароль:
Запам`ятати

Краща 10-ка
учнів гімназії:

за результатами олімпіад та МАН за останні
17 років
ПІБ Бали
1 Авсієвич В. 168
2 Винничук М. 128
3 Грома Я. 114
4 Уткін А. 109
4 Мисан А. 109
5 Резніков Ю. 104
6 Колган В. 80
7 Донюк Р. 78
8 Шпичко В. 77
9 Дацков Я. 75
10 Килимчук Є. 66

Опитування:
 
   Ваш вік?
  до 11 років
  12-17 років
  18-23 років
  24-30 років
  31-55 років
  56-65 років
  більше 65 років


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(вчителі)
переглянути всіх
Сьогодні:
Іменинників немає

В цьому місяці будуть:
Іменинників немає


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(учні)
переглянути всіх
Сьогодні:
Біланюк Артем (5(9)-Г)
Музика Назар (2(6)-Д)

В цьому місяці будуть:



Код кнопки сайту гімназії №2

Співпрацюємо з:

Міністерство освіти України

Педагогічна преса

Обласний факультатив з програмування




www.olimp-sport.com.ua
© XEOL 2019
п'ятниця 22:00
1. 08:30 - 09:15
2. 09:25 - 10:10
3. 10:30 - 11:15
4. 11:35 - 12:20
5. 12:30 - 13:15
6. 13:30 - 14:15
7. 14:25 - 15:10