xeol microsofr office word excel access powerpoint paint графика обучение офис майкрософт ворд эксель аксес повер поинт паинт программы калькулятор компьютер информатика xeol.com.ua
м. Хмельницький
     
   Головна
 
   Новини
 
   Фотогалерея
 
   Контакти
 
   Карта сайту
 

Загальна інформація
Історія школи
Гімн гімназії
Адміністрація
Педагогічний колектив
Випускники
Бібліотека
Зал історії школи
Кабінет інформатики
Музей Бойової Слави
Майстерня по обробці деревини
Майстерня по обробці металу
Їдальня
Міжнародна діяльність
Нацпроект «Відкритий світ»
Навчання
Матеріали для завантаження
Наукова діяльність
Виховна система
Батькам та дітям
Форум
Гостьова книга
Доступ до
публічної інформації

Пошук по сайту


Випадкове фото

Останні новини:

Навчання [98]
2018-03-14 Адміністрація

з 02 квітня по 25 травня 2018 року проводить прийом заяв на участь у конкурсному відборі на навчання у 1(5) класах гімназії

зразки завдань

Докладніше...
2018-04-17 Трачук В.В.

30.05 - математика 9 кл.

5.06 - англ. мова 9-А, 9-Б, 9-Г

5.06 інформатика 9-В

8.06 укр. мова (диктант) 9 кл.

Докладніше...
2018-04-17 Осатюк Н.А.

Неформальна освіта - це актуально

Докладніше...
Конкурси [240]
2018-04-25 Федік Ж.Л.

Досягнення "Хмельицьких промінчиків"

Докладніше...
2018-04-25 Олійник О.П.

Вітаємо переможців конкурсу "Лідер читання -2018"

Докладніше...
2018-04-18 Медведева О.

Гімназисти серед найкращих есеїстів

Докладніше...
Міжнар. діяльність [34]
2018-03-24 Бесага І.Є.

Гімназія №2 учасник фестивалю культур Європейських країн

Докладніше...
2018-02-25 Бесага І.Є.

МДЦ «Артек» радо відчинив двері для учасників Всеукраїнської учнівської конференції Асоційованих шкіл ЮНЕСКО

Докладніше...
2017-04-11 Адміністрація

Зустріч з представниками вищих навчальних закладів Литви

Докладніше...
Спорт [27]
2018-03-29 Косинська Г.С.

Вітаємо з перемогою!

Докладніше...
2018-03-24 Миринюк В.М.

Вітаємо володарів кубку з футзалу  2018 року

Докладніше...
2018-03-24 Братченко Т.В.

Обираємо здоровий спосіб життя, або як гімназисти на фестиваль ходили

Докладніше...
Свята [102]
2018-04-25 Гесаль А.В.

Тиждень точних наук у гімназії №2 

Докладніше...
2018-04-25 Осатюк Н.А.

День відкритих дверей у гімназії №2 

Докладніше...
2018-04-17 Адміністрація

21.04.2018 о 9:00

День відкритих дверей

Запрошуються всі бажаючі!!!

Докладніше...
Загальні [103]
2018-04-19 Осатюк Н.А.

19 квітня 2017 року у гімназії №2 проведено День цивільного захисту

Докладніше...
2018-04-18 Лакей А.І.

Мистецька феєрія у гімназії №2

Докладніше...
2018-04-14 Мельницька І.А.

Гімназисти мандрували країнами Азії

Докладніше...
Сайт [12]
2015-11-07 admin

Середовище Scratch 2

Докладніше...
2014-09-11 s_oleg

Для 2(6)х класів середовище Scratch 1.4

Докладніше...
2012-10-09 s_oleg

Для 11Б середовище gcc

Докладніше...

Випускники медалісти

1971-1981
  • Арсеніхіна Ольга
  • Дудова Ольга
  • Іванова Віра
  • Криклива Лілія
  • Малинич Ольга
  • Мамонтова Ірина
  • Олійник Надія
  • Хітрова Тетяна
  • Чупріна Ірина
  • Шлаєн Маргарита
 
1985-1989
  • Буркун Наталія
  • Кабачинська Інна
  • Перфільєва Наталія
  • Літвінов Геннадій
  • Криклива Лілія
 
1991-1992
  • Балаботкіна Ольга
  • Білик Лілія
  • Глубоковський Сергій
  • Гочарук Лілія
  • Гончарук Світлана
  • Медзатий Андрій
 
1992-1993
  • Герасимчук Ірина
  • Григор’єва Надія
  • Даукшис Ігор
  • Довгополова Олена
  • Квасюк Наталія
  • Омельченко Юрій
  • Поварчук Олена
  • Тимошенкова Ірина
  • Чупріна Ірина
  • Ткачук Наталя
 
1993-1994
  • Вательман Світлана
  • Мащнічевська Ірина
  • Панас Юлія
  • Цицвіра Таїсія
 
1994-1995
  • Глинська Анна
  • Івасенко Ірина
  • Трачук Ірина
 
1995-1996
  • Бачинська Олена
  • Долінська Олена
  • Кирилов Максим
  • Корецький Олег
  • Левков Володимир
  • Яворська Ольга
 
1996-1997
  • Ільчук Ольга
  • Коржинська Наталія
  • Мельничук Олена
  • Нагірна Наталія
  • Параскевич Вілен
  • Приходько Володимир
  • Рудик Ольга
  • Семенюк Ольга
  • Слободянюк Ірина
 
1997-1998
  • Вітковська Аліна
  • Глинська Олена
  • Стриковський Едуард
 
1998-1999
  • Абдалов В’ячеслав
  • Березюк Олександр
  • Заклевський Дмитро
  • Разуваєва Ольга
  • Романова Наталія
  • Станіславова Людмила
  • Шаварська Аліна
  • Шадловська Аліна
 
1999-2000
  • Александрова Марина
  • Альміз Віталій
  • Бондатій Наталія
  • Гусар Дмитро
  • Забедюк Ярослав
  • Нечай Олена
  • Очеретнюк Юлія
  • Чайка Наталія
  • Шайда Тетяна
 
2001-2002
  • Гончарук Тетяна
  • Гуменюк Наталія
  • Дідух Ірина
  • Душейко Олена
  • Ємець Сергій
  • Стоянава Наталія
  • Харламова Катерина
  • Андрійчук Олена
  • Галузинська Юлія
  • Дудчик Тамара
  • Зданкевич Світлана
  • Красовська Галина
  • Манзело Олена
  • Муляр Наталя
  • Цицвіра Олександра
 
2002-2003
  • Бородкіна Олена
  • Воропаєва Ірина
  • Жук Андрій
  • Коритко Сергій
  • Крента Юлія
  • Крильчук Ірина
  • Мартинюк Леся
  • Марченко Світлана
  • Мацюк Тетяна
  • Миколюк Лілія
  • Очеретнюк Леся
  • Поліщук Ігор
  • Процик Ольга
  • Репула Олександра
  • Шостак Олександр
  • Ясінська Юлія
  • Ястремська Олена
 
2003-2004
  • Гаврилюк Юлія
  • Денисова Юлія
  • Дупляк Ігор
  • Забедюк Лариса
  • Кирилова Олена
  • Лейбенко Денис
  • Лізавенко Катерина
  • Мельник Вадим
  • Місюра Олена
  • Мішаніна Дарія
  • Ненашева Олександра
  • Нечипорук Валентина
  • Поліщук Дмитро
  • Рогожа Юрій
  • Слободенюк Сергій
  • Ткач Олександра
  • Цінько Олена
  • Швед Аліна
  • Шевчук Алла
 
2004-2005
  • Власенко Юрій
  • Гусак Катерина
  • Кирилова Валентина
  • Кисиль Олена
  • Кондратюк Анастасія
  • Кутасевич Віктор
  • Кучеров Олексій
  • Осадчук Сергій
  • Римар Оксана
  • Рудзик Ірина
  • Сіньков Констянтин
  • Соб’як Ольга
  • Соколова Світлана
  • Тітаренко Юлія
  • Шинкаренко Наталія
  • Ярошенко Наталія
 
2005-2006
  • Андрущишин Віталій
  • Береза Альона
  • Дубовий Денис
  • Матющенко Олександр
  • Мельничук Валентин
  • Тарасюк Марія
  • Уткін Артем
  • Лис Володимир
  • Лиса Крістіна
  • Місюра Юлія
  • Словінська Наталія
  • Федик Роман
  • Зайчикова Ольга
  • Кушнір Інна
  • Москаленко Марина
  • Надувана Вікторія
  • Образцов Максим
  • Осадчук Юлія
  • Пополітова Олена
  • Федів Костянтин
  • Чабанюк Альона
 
2006-2007
  • Вальчук Рената
  • Заворотна Наталія
  • Назарова Ілона
  • Стахова Дар'я
  • Бондар Юлія
  • Будім Ганна
  • Гонтар Інга
  • Гринюк Світлана
  • Кокошинська Юлія
  • Козачок Дмитро
  • Чаплінський Андрій
  • Кравчук Катерина
  • Кушнір Марина
  • Квятковська Олена
  • Гринчук Катерина
  • Загоруйко Людмила
  • Ткаченко Катерина
  • Погорецька Катерина
 
2007-2008
  • Антонюк Альона
  • Волошина Дар'я
  • Каменюк Аліна
 
2008-2009
  • Пунда Марія
  • Шацило Вацлав
  • Карповець Максим
  • Поляк Олена
  • Рак Ольга
  • Христюк Ганна
  • Томусяк Анастасія
 
2009-2010
  • Бондарчук Катерина
  • Возна Анна
  • Гарват Аліна
  • Горчиця Ольга
  • Дубчак Тамара
  • Кінзерська Крістіна
  • Красюк Олександр
  • Ліщенко Марія
  • Лук'янюк Микола
  • Резніков Юрій
  • Самсі Артем
  • Тиха Тетяна
  • Цінько Юлія
  • Чичула Катерина

 

Переглядів: 3271

Авторизація:
Логін:
Пароль:
Запам`ятати

Краща 10-ка
учнів гімназії:

за результатами олімпіад та МАН за останні
16 років
ПІБ Бали
1 Авсієвич В. 147
2 Винничук М. 128
3 Грома Я. 114
4 Мисан А. 109
4 Уткін А. 109
5 Резніков Ю. 104
6 Колган В. 80
7 Донюк Р. 78
8 Шпичко В. 77
9 Дацков Я. 75
10 Килимчук Є. 66

Опитування:
 
   Ваш вік?
  до 11 років
  12-17 років
  18-23 років
  24-30 років
  31-55 років
  56-65 років
  більше 65 років


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(вчителі)
переглянути всіх
Сьогодні:
Іменинників немає

В цьому місяці будуть:
Грузевич Т.Ю. (28.04)


ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ
(учні)
переглянути всіх
Сьогодні:
Бубенок Єгор (2(6)-А)
Кирилюк Георгій (3(7)-А)
Лобуренко Ольга (5(9)-В)
Самишкіна Єлизавета (5(9)-А)

В цьому місяці будуть:



Код кнопки сайту гімназії №2

Співпрацюємо з:

Міністерство освіти України

Педагогічна преса

Обласний факультатив з програмування




www.olimp-sport.com.ua
© XEOL 2018
четвер 06:54
1. 08:30 - 09:15
2. 09:25 - 10:10
3. 10:30 - 11:15
4. 11:35 - 12:20
5. 12:35 - 13:20
6. 13:30 - 14:15
7. 14:20 - 15:05